Ortodonta

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
aleksandra7
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2014, 13:44

Ortodonta

Post autor: aleksandra7 »

Witam zamierzam założyć aparat stały zastanawiam sie nad Dr.Krzyżanowską Ostrów Maz. a Dr.Modzelewską z Zambrowa proszę o opinie i pomoc .
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Ortodonta

Post autor: samanta »

Nosiłam aparat dobrych kilka lat temu i wtedy dr Krzyżanowska nie miała dobrej opinii - mówiło się, że jest jeszcze trochę niedouczona i mało dokładna, więc zdecydowałam się na dr Modzelewską. Nie żałuję, bo cen wtedy nie miała wygórowanych i poradziła sobie z moim przypadkiem - a nie należał chyba do najłatwiejszych. Od zdjęcia minęło już trochę czasu i zęby są na swoim miejscu, co chyba najważniejsze. Dużą wagę przykłada do tego, co dzieje się po zdjęciu aparatu. Długo nosiłam jeszcze jakieś mini druciki podklejane od wewnątrz żeby podtrzymać efekty. Zawsze miała tłum ludzi w poczekalni.
kasiam105
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2009, 0:15

Re: Ortodonta

Post autor: kasiam105 »

Witam.
Mam pytanie , moze ktos sie orjetuje czy jest w Ostrolece ortodata dla dzieci na kase chorych? Poprosze o adres , nr.telefonu.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Ortodonta

Post autor: zosia 32 »

nie ma
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Ortodonta

Post autor: zosia 32 »

a jednak poprawiam się:
PORADNIA ORTODONTYCZNA
07-410 OSTROŁĘKA
ul. KOŁŁĄTAJA 19

PORADNIA ORTODONTYCZNA
07-415 OLSZEWO-BORKI
ul. 3 MAJA 4
ODPOWIEDZ