Komis Kacprom

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Altmer1980
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2011, 22:50

Komis Kacprom

Post autor: Altmer1980 »

Witam,
Znalazłem świetne autko w komisie Kacprom.
Co sądzicie o tym komisie? Czy warto kupować w tym komisie czy lepiej dać sobie spokój?
Jeśli ktoś coś kupił proszę o odpowiedz jak sprawuję się jego samochód? Czy jego stan był rzeczywisty z ofertą czy naciągany?
Pozdrawiam.
visitor
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2011, 9:34

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: visitor »

Skoro piszesz, że jest to świetne auto, to czemu się zastanawiasz? Kupuj i tyle
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: Infom »

bez sensu pytanie to tak jak by ten koleś sam produkował te samochody a po drugie to są używane to od właściciela komisu nie jest uzależnione, że kazde auto będzie sprawne w 100% zawsze, komis to komis kupujesz auto z drugiej ręki.a właściciel że tak powiem tam tylko sprząta :)
Awatar użytkownika
euroauto
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2008, 14:43

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: euroauto »

wogóle to ggdzie jest ten komis pierwsze słysze o takim komisie w Ostrołęce
kacprom pewnie jakis drobny handlarzyk
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: Bart3kk »

Poszukaj lepiej auta z prywatnego ogłoszenia. Po co dopłacać do auta w komisie, wiadomo, że sprzedający chce zarobić na nim dodatkowo. Większość aut w ostrołęckich komisach nie wygląda ciekawie, większość to ściągniete na lawetach od turasów z Niemiec auta ;/
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: Tanatos »

Nie do końca sie zgodzę. Jest jeden komis, który mogę polecić z czystym sumieniem. Znajduje się on przy ulicy Ławskiej. Pewien nie jestem, ale chyba EUROPA się nazywa. Pewien za to jestem nazwiska jego właściciela - Siekiera.

Komis może nie rzuca na kolana jeśli chodzi o ilość oferowanych aut - 8-15 sztuk, ale w tym prztpadku nie chodzi o ilość, ale jakość. Każde auto właściciel komisu sprowadza osobiście na kołach. Auta wyszukuje mu jego szwagier z Berlina, gdzie Pan Siekiera jeździ po auto pociągiem. Auta oferowane są w takim stanie, w jakim przyjechały - żadnego picowania etc. W przeciwieństwie do 95% komisów na jego terenie nie znajdziecie leżącej góry opon czy schnących po praniu foteli lub dywaników. W jakim stanie auto było, w takim jest oferowane. O kręceniu liczników też nie ma mowy.

Kupiłem tam auto ponad 2 lata temu i to był strzał w dziesiatke. Auto było bezwypadkowe, żadnych uszkodzeń, może było lekko zaniedbane, ale po kilku dniach solidenj roboty, łącznie z wyjmowaniem foteli, rozbieraniem tapicerki bagażnika, myciem podłogi doprowadziłem auto do stanu salonowego. A aucie do tej pory wymieniane były jedynie oleje, filtry oraz robiony rozrząd (niestety łańcuchowy wiec koszta były dość duże). Ale tak czy owak ten Pan jest naprawdę uczciwy i godny polecenia.

Aha - jeszcze jedna uwaga. Z tego co zauważyłem komis specjalizuje się w samochodach japońskich.

Raz jeszcze POLECAM!!!
Stang
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 sty 2010, 16:06

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: Stang »

Jak Ci się auto podoba i cena odpowiada to co za różnica czy z ogłoszenia czy z komisu :?: bierz gościa z autem na sprawdzenie do ASO jak będzie z samochodem wsio OK to sprzedający powinien bez problemu się zgodzić np w ASO Forda i Skody Oldar bez problemu sprawdzisz na linii diagnostycznej łącznie z pomiarem lakieru za niewielkie pieniądze a jak to jest Ford, Skoda, Seat, Audi czy VW to też często historii i przebiegu się dowiesz, poza tym w ASO po nr VIN dokładny rok Ci powiedzą bo często przy sprowadzanych rocznik jest nie taki np sprzedawany jako 2005 a jest faktycznie 2004
macki0
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:42

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: macki0 »

Odradzam...
Dzwonię umówić się na spotkanie w sprawie auta, pytam o bezwypadkowość oraz stan blacharsko lakierniczy. Sprzedający zapewnia mnie o tym że z autem jest wszystko SUPER, jedynnie na zderzaku lekkie zarysowanie. Jadę ponad 100 km, na miejscu okazuje się że właściciela nie ma, pomimo umówienia się ze mną, na miejscu jest tylko jego ojciec.
Samochód jest PO GRADOBICIU, właściwie na każdym elemencie ma kilka głębokich wgnieceń, dodatkowo cały przód jest zrobiony tak nieudolnie przez lakiernika że miernika nie było potrzeby wciągać z kieszeni. Z jednej strony aż zacieki powychodziły, drugi błotnik niedomalowany. Dobrze że to "tylko" 100 km...
Szczerze odradzam.
adeleide
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2017, 8:59

Re: KACPROM KOMIS

Post autor: adeleide »

Nie polecam! Absolutnie! Pojechałam po samochód 500 km, bo właściciel zapewniał, że jest ok. Okazał się złomem!!! Silnik na wykończeniu, szyba do wymiany, co do przebiegu też miałam wątpliwości. Przestrzegam szczerze!!!
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Komis Kacprom

Post autor: hcuj »

To w komisach oszukują klientów? :shock:
ODPOWIEDZ