Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
pawcik2016
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2021, 14:08

Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Post autor: pawcik2016 »

Witam wszystkich forumowiczów tych przeglądających jak i zalogowanych na forum. Mam pytanie na temat motoryzacyjny potrzebuję profesjonalnie ustawić geometrie zbieżności kół 16-tek w aucie osobowym po naprawie maglownicy. Czy była by możliwość ustawienia w miarę z głową i rozsądnie z doświadczeniem! W Ostrołęce czy może poza jeżeli ktoś by miał na ten temat informację proszę o wypowiedzi chętnie rozwinę temat w tej kwestii. z góry Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Post autor: Infom »

Ja robiłem w tamtym roku tak samo po wymianie maglownicy w nowej wsi zachodniej jest serwis, fakt to już grabnik, ale mówi się nowa wieś - podaje adres
Adres: Grabnik 51, 07-415 Grabnik

Mają porządny sprzęt do geometrii 3D! Polecam
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Post autor: kormoran »

Moim zdaniem każdy szanujący się serwis ustawia zbieżność porządnie. Gdy podczas jazdy na rondzie koła piszczą to na bank coś nie tak.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Post autor: Infom »

Oj nie każdy nie każdy :)
pawcik2016
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2021, 14:08

Re: Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Post autor: pawcik2016 »

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi które bardzo mi pomogły Wszystkim Forumowiczom Mojej Ostrołęki Pozdrowienia dla was...
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Geometria zbieżności kół w aucie osobowym...

Post autor: _RAMZESEK_ »

Siemanko,

Jak dla mnie to Auto Centrum Graniczna ogarnie Ci ten temat. Mają nowy sprzet i potrafia go uzywac.
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
ODPOWIEDZ