Przetwornice xenon naprawa

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
tech
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 gru 2009, 19:43

Przetwornice xenon naprawa

Post autor: tech »

Witam, gdzie mogę naprawić przetwornice xenonowe w O-ce lub okolicach?
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: kambal »

Witam,
zastanów się czy naprawa będzie opłacalna. Jakie auto, czy to oryginalna przetwornica? Z reguły te przetwornice się robione mocno hermetycznie, zalewane żywicami i raczej są nienaprawialne. A koszt zamiennika na aucjach to nawet 30-40zł.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: cichy117 »

Jasne. Trzeba rzeźbić żeby zamontować a za tydzień i tak padnie taka chińszczyzna. Jeśli już to lepiej szukać używki i nie zakładać byle jakich żarników
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: art210 »

Lepiej poszukaj na allegro jest dużo firm które potrafią naprawić to profesjonalnie i bedzie działac . W ostrołęce nawet jak oddasz do naprawy będzie to naprawa z przypadku .
Kzj90
bobi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2013, 21:40

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: bobi »

Wywal to dziadostwo i nie oślepiaj innych kierowców !!!
tech
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 gru 2009, 19:43

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: tech »

Auto jest japońskie z fabrycznymi xenonami, znalazłem już serwis zajmujący się tylko naprawą przetwornic koło Poznania. Nowe przetwornice to koszt rzędu 400-500 za sztukę, a zamienników nie ma i nie uznaję takich pół środków.
A co do reszty co wypisuję teksty typu : wywal to bo oślepiasz itp puknijcie się w głowę! I nie wiem po co zaśmiecacie forum takimi idiotycznymi tekstami.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: cichy117 »

Poprostu bobi zna tylko chińskie hidy i nie widział fabrycznych xenonów. Oddaj do naprawy lub kup używkę i uważaj na jakość żarników
bobi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2013, 21:40

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: bobi »

Jeżeli są to oryginalne xenony i lampa jest przystosowana do tego to nie mam nic przeciwko, ale jak ktoś wkłada przetwornicę do byle jakiej lampy to zdania nie zmienię
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Przetwornice xenon naprawa

Post autor: cichy117 »

Przecież nikt nie napisał że chodzi o jakieś kombinowane xenony. Ja też jestem przeciw takim wynalazkom. Szkoda że nasza policja nic sobie z tego nie robi bo już kilka razy widziałem stojący patrol i przejeżdżający pojazd po takim "tuningu" i żadnej reakcji
ODPOWIEDZ