Ceny paliw

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Ceny paliw

Post autor: art210 »

Głównie chodzi mi o cenę gazu w ostrołęce . Na lotosie i orlenie cena gazu wacha się w granicach 2.70 .Tymczasem w Łomży wczoraj zatankowałem się na lotosie po 2.27 , jadąc dalej zwróciłem uwagę i na orlenie była również taka cena. Nie bardzo rozumiem tak dużą różnicę między ostrołęką a ŁOMŻĄ :?:
Kzj90
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: ceny paliw

Post autor: pudeleQ »

Taki klimat. A tak serio też się zastanawiam czemu. Od 4 lat praktycznie co tydzień jeżdżę z Ostrołeki do Olsztyna i zawsze było tak, że najtaniej było w Szczytnie, potem nieco drożej w Ostrołece, a najdrożej w Olsztynie, a teraz Szczytno nadal ma najtaniej, ale w Ostrołece najdrożej. Na Lotosie, Orlenie lub BP itd. w Olsztynie gaz jest po ok 2,5-2,55, na stacji przy Realu gdzie dostawcą jest Barter gaz jest po 2,33, a w Ostrołęce 2,7 prawie. Przed świętami sprawdziłem cenę w Ostrołece i tak się zatankowałem, że w Ostrołece na stacje paliw nie zajeżdżałem w ogóle, bo tankowałem, że tak powiem w miastach docelowych, bo tam było taniej. Jak na tak małe miasto jakim jest Ostrołęka, to jest dosyć drogo.
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Ceny paliw

Post autor: kris4724 »

Od kilku tygodni w ogóle nie tankuję w Ostrołęce. Cena jest o 15-20 groszy wyższa niż na Bródnie w Warszawie na Statoil. Na S8 Warszawa-Wyszków (gdzie zawsze było najdroższe paliwo, LPG jest 10 groszy tańsze niż w Ostrołęce).
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Ceny paliw

Post autor: Tyson »

Skoro temat o paliwach... W statoil koło mostu ON zmienia się dwa razy dziennie. Rano jadę 5,39, po południu 5,43, w sobotę było już 5,46, a dziś rano 5,39 :mrgreen:
karolpiegzik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2014, 16:23

Re: Ceny paliw

Post autor: karolpiegzik »

U nas już jest 5,59 ale i tak teraz jest dobrze bo było 64 maksymalnie w tym roku w zimę.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ceny paliw

Post autor: sergio »

W dniu dzisiejszym tankowałem się w Suwałkach , olej napędowy 5,09 , a u nas 5,59 lub 5,49 różnica 0,40-0,50 grosza. Zatankowałem 80 litrów , więc łatwo policzyć , że w kiszeni zostało około 40 złotych. Patrzyłem na cenę gazu i benzyny z ciekawości , ponieważ mam drugie autko benzyna/gaz , gaz w cenie 2,14 , a benzyna 95 5,14. Taka cena jest tam na kilko stacjach , nie tylko prywatnych , ale i koncernowych. U nas ceny są mega wysokie!!!!!!!!!!
martino52
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2014, 10:49

Re: Ceny paliw

Post autor: martino52 »

jeśli moge podpowiedzieć to pamietajkcie, żeby jednak wczesniej się zaplanować i starać sie nie tankować w weekend na stacjach jakichkolwiek. Nie od dziś wiadomo, że właśnie w weekend ceny paliw idą w górę, nie zawsze jest to duża podwyżka i nie zawsze człowiek ją wychwyci a na tym stacje właśnie bazują!
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Ceny paliw

Post autor: marbac »

A ja wczoraj pierwszy raz zatankowałem na Łukoilu w Grabowie i już wiem, że przy każdej możliwej okazji będę tam tankował. W Ostrołęce ON 5,43 PLN, a w Łukoil 5,26 PLN.
ODPOWIEDZ