Mechanik samochodowy?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Pandora
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2014, 10:27

Mechanik samochodowy?

Post autor: Pandora »

Gdzie jest jakiś dobry mechanik samochodowy?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Mechanik samochodowy?

Post autor: Infom »

co potrzebujesz zrobić?
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Mechanik samochodowy?

Post autor: oueah »

Jestem właścicielem kilku samochodów rożnych marek, praktycznie zwiedziłem większość warsztatów w Ostrołęce i okolicach, bo wiadomo, że zawsze coś trzeba przy nich zrobić, wyrobiłem sobie nie najlepsza opinie o mechanikach, w końcu trafiłem do pana Grzegorza, i od około 2 lat wszystko serwisuje u niego, dlatego mogę go polecić. Warsztat mieści się na ul. akacjowa 2.

tel. 606 527 544
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik samochodowy?

Post autor: art210 »

gratulujemy autoreklamy

każdy ma swojego mechanika, było o tym bardzo dużo
Kzj90
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Mechanik samochodowy?

Post autor: oueah »

art210 pisze:gratulujemy autoreklamy

każdy ma swojego mechanika, było o tym bardzo dużo
To żeś się wypowiedział. Na pewno koledze pomogłeś.

Osłabiający jest fakt, ze gdzie nie napisze posta z poleceniem jakiegoś specjalisty to wszędzie ludzie wszyscy widza autoreklamę. To ile ja musiałbym mieć tych specjalności?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proponuje Ci kolego, że ja Ci udowodnię , iż wszystko co napisałem to prawda i nie jest to żadna autoreklama,
a Ty mnie tylko przeprosisz.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Mechanik samochodowy?

Post autor: zuko »

Ja polecę Tomasza Głażewskiego z Dylewa. Chłopaki naprawdę super robią autka. Dawałem im swoje do naprawy i na kiedy trzeba było to zrobili,z jakości ich roboty jestem również zadowolony. Ponadto mają też wulkanizację.
ossscar
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2009, 12:12

Re: Mechanik samochodowy?

Post autor: ossscar »

witam Rafał w Ludwinowie nieopodal Goworowa, osobowe i 4x4 na wysokim poziomie . polecam
ODPOWIEDZ