Dobry mechanik do Audi

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
norman
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:12

Dobry mechanik do Audi

Post autor: norman »

Witam, poszukuję mechanika który dobrze ogarnia silniki w marce Audi. Mam z moim autkiem kilka problemów i dobrze by było oddać je do naprawy w konkretne i fachowe ręce. Moje autko to Audi A3 1.8T 1999r.
Pozdrawiam.
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw
sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
Bzyk
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 27 kwie 2010, 0:13

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: Bzyk »

Radek Rogalski Młynarze. Fachman od aut grupy VW
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: Qrzysio »

Audi to nie jest jakieś unikatowe auto. Podejrzewam, że pierwszy lepszy mechanik zrobi co potrzeba. Zwłaszcza 15-letni model.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: mondeo »

dokładnie każdy mechanik zna audi(polonezów i maluchów już nie ma) a silnik 1.8T to na dobrą sprawę skodziarz wie tyle samo co super specjalista od auti i VW, poza tym do dobry silnik w skodzie sprawdza się idealnie, jak usterka dziwna to szukaj mechanika z interfejsem VAG
pol
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:19

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: pol »

Qrzysio pisze:Audi to nie jest jakieś unikatowe auto. Podejrzewam, że pierwszy lepszy mechanik zrobi co potrzeba. Zwłaszcza 15-letni model.
]-oj Krzychu Krzychu ,każy to potrawi koło zmienić ....albo i nie i czuję jakąś uraze z twojej strony odnośnie tych lat- auta 15...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: Qrzysio »

Oczywiście, że wiek ma znaczenie. Przez 15 lat każdy mechanik na pewno się zetknął z taką maszyną, więc ma jakieś doświadczenie, zwłaszcza, że to znana marka. Jeśli mielibyśmy szukać mechanika do nowego auta, np. 1-rocznego, to oczywistym jest fakt, że mało który mechanik widział na oczy tę jednostkę, bo zazwyczaj nowe auta przez kilka pierwszych lat serwisowane są w ASO.

Chyba każdy ma świadomość jak zmieniła się motoryzacja przez 15 lat. Mechanik powie "Co tam może być skomplikowanego?". Nie oszukujmy się, to nie jest nowe auto, nie jest unikatowe. Jest w Polsce bardzo powszechne i znane. Uważam, że tylko prawdziwy partacz nie poradziłby sobie z naprawą, lub nie znał tej jednostki.
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: _RAMZESEK_ »

Mam pewnego mechanika ktory ogarnia kazde audi... ;) odezwij sie do mnie na pw
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
norman
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:12

Re: Dobry mechanik do Audi

Post autor: norman »

Powstało wielu "domowych" mechaników, pootwierali swoje działalności i niby zajmują się mechaniką pojazdową a jak co do czego to mówią: "Panie, z tym to trzeba na komputer jechać" :lol: . Znudziło mnie już to więc postanowiłem znaleźć pewniaka i nie szukać w ciemno. Dzięki Krzysiu za twoje rady naprawdę okazały się szalenie pomocne... :)
Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw
sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem...
ODPOWIEDZ