P.H.U. KOBO Grabowo

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
kupiec
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:40

P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kupiec »

Witam . Chce kopic auto z tego komisu. Jakie macie opinie o tej firmie? czy warto tłuc się 400 km ,bo wiadomo że zdjęcia i opis przez sprzedającego to jedno a rzeczywistość to co innego często. Czekam na opinię. Drugie pytanie to czy jest w Ostrołęce jakiś kompetentny mechanik który pomógłby mi zweryfikować takie auto? Pozdrawiam
Robcio
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:34

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: Robcio »

W tym komisie są sprowadzane autka lekko uszkodzone i naprawiane na miejscu bądź sprzedawane z uszkodzeniami- ale to żadna tajemnica.
Auta głownie z Belgii, plusem jest to, że mają małe przebiegi. jeśli masz upatrzone i cena jest Ok to chyba warto. No ale wszystko na miejscu zweryfikujesz.
jakie autko kupujesz?
kupiec
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:40

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kupiec »

citroen berlingo. Prywatnie dostałem wiadomość że kombinują i nie mówią całej prawdy. Będę musiał to zweryfikować. Chyba przyjadę z własnym mechanikiem . Będę potrzebował tylko jakiś podnośnik . Ewentualnie może ktoś mi poleci jakiś dobry warsztat
narew
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 gru 2012, 9:04

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: narew »

w Drężewie na ul.Brzozowej jest warsztat gdzie wynajmują podnośniki i narzędzia na godziny ( odległość od KOBO około 2-3 km)
kupiec
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:40

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kupiec »

a jakbym jechał bez mechanika to gdzie się mogę udać ? macie takie miejsce gdzie ktoś mi pomoże dobrze sprawdzić auto?
kupiec
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:40

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kupiec »

na tej samej ulicy co komis jest serwis citroena . Ciekawe tylko czy to nie są znajomi, bo tak by było najlepiej sprawdzić. Ok Dziękuję za pomoc . Chyba się wybiorę zobaczyć te auto. najwyżej będę miał wycieczkę ;-)
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kris4724 »

Żeby sprawdzić auto lepiej jedź do serwisu Bosch - jest zlokalizowany w salonie Toyoty w Ostrołęce - też na Warszawskiej tylko bliżej miasta. Na pewno będą bezstronni
kupiec
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:40

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kupiec »

ok dzieki
Robcio
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:34

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: Robcio »

Naprzeciw tego komisu jest właśnie serwis citroena, więc chyba lepszego m-ca nie ma :)
jak coś to mogę ci udostępnić miernik gr. lakieru
kupiec
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:40

Re: P.H.U. KOBO Grabowo

Post autor: kupiec »

to może oblukasz te autko za mnie . Nie musiałbym jechać? żartuje ,chociaż fajnie by było. Za miernik dzięki może skorzystam .
ODPOWIEDZ