Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Chr
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: Chr »

Witam serdecznie.
Poszukuję miejsca pod zdjęcia dla samochodu. Chodzi mi o dobre tło, rozważam każdą opcję. Oczywiście musi to być miejsce gdzie da się wjechać samochodem. Mogą to być oczywiście tła typowo miejskie, myślałem też nad jakimiś starymi zdewastowanymi budynkami. Oraz jakieś typowo nowoczesne miejsca.
Pozdrawiam :)
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: kormoran »

Podane kryteria spełniają np.: stary szkielet po sp. Dobro Dziecka koło Lidla lub nowy basen.
Chr
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: Chr »

Hm, no cóż. Jeszcze tak myślałem gdzieś na stacji kolejowej. Pod samym dworcem, ale to tylko myśl. Może gdzieś tam można wjechać i porobić zdjęcia. Jutro jak będzie pogoda to pojadę rowerkiem sprawdzić ten temat.
Co do nowoczesnych budynków, to podoba mi się manufaktura ścian na budynku przy ul. Piłsudskiego. Ten budynek w którym mieści się apteka, siłownia, lekarze, przychodnia, a pomiędzy jedną częścią, a drugą jest przejście gdzie jest wejście do biblioteki pedagogicznej. Fajna jest tam zrobiona powierzchnia ścian. No ale nie da się tam wjechać bez jakiegoś pozwolenia chyba. Aczkolwiek możliwość jest, bo szlaban opuszczony znajduje się tam.
Chyba, że któraś ze ścian bocznych nowej galerii, burszytnowej. To też jakiś pomysł w sumie jest.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: mlody91 »

jak myslisz o okolicach dworca pkp to nie jedz pod sam dworzec tylko rowerkiem wzdluz torow :) sa tam fajne budynki i miejscowki wystarczy poszukac :) dawno tam nie bylem wiec ci nie powiem dokladnie co i jak musialbys sam zobaczyc
Chr
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: Chr »

Wiem, że są fajne miejscóweczki tam, bo za małolata też tam jeździłem. Jednak w tym przypadku głównym kryterium jest możliwość wjazdu samochodem. ;)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: mlody91 »

jest tam tez i mozliwosc wjazdu samochodem tylko moze to troche potrwac bo sa tam te plyty duze i sa calkiem nierowne :D
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: mondeo »

jak mówi stare porzekadło "klient kupuje oczami", jak na ellodrogo wpiszesz kod pocztowy 07-400 to zmi4j wiecej zobaczysz gdzie ludzie tobią zdjęcia
Chr
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: Chr »

Zmartwię Ciebie drogi kolego, bo jakbym chciał sprzedać samochód to bym zrobił zdjęcia przed własnym domem, a nie w jakimś wyszukanym miejscu. Mam pewien samochód, który robię z pasją i potrzebuję zobrazować go na zdjęciu z dobrym tłem. Pozdro
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: Bart3kk »

Kiedyś na olx gość wystawiał Skode Fabia fajna wersja 100-konny benzyniak środek w kolorze brązowym, ale zdjęcia robił pod oborą przy gnoju :) :lol: :lol: :lol:
Chr
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Miejsca na zdjęcia dla samochodu

Post autor: Chr »

Dzięki Bart3kk za propozycję! ;)

Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem. Może coś znajdę sam, bo tu ciężko z pomocą :D
Pozdrawiam! :)
ODPOWIEDZ