Jaki dostawczak do około 20 tys. zł

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Jaki dostawczak do około 20 tys. zł

Post autor: Bolek21 »

Witajcie.
Proszę o radę. Który dostawczak jest godny polecenia do około 20 tysięcy? Ducato, Boxer czy Jumper (chociaż to chyba wszystko to samo). Może Master lub Iveco? Których silników unikać?
Miesięcznie robiłby około 7 tysięcy kilometrów. Raczej używany do przewożenia lżejszych przedmiotów.
Proszę podzielcie się swoimi opiniami lub też doświadczeniami.
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Jaki dostawczak do około 20 tys

Post autor: MrocznyRzeźnik »

Jumper i Boxer to samo, Ducato ta sama buda- inne silniki. Iveco dużo pali poza tym raczej bez zarzutu. Dobrego Mastera i IVECO nie kupisz za 20tys. Chcesz więcej info pisz PW.
O shit!
pazik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:26

Re: Jaki dostawczak do około 20 tys. zł

Post autor: pazik »

Mercedes Sprinter tylko i wyłącznie z silnikiem 2,9 TD. Ja osobiscie zrobiłem 800 tys. i nawet złotówki nie włożyłem w silnik. Jedyny mankament to blachy :?

Pozdrawiam.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Jaki dostawczak do około 20 tys. zł

Post autor: Bolek21 »

Weź wyrwij dobrego sprintka jak na całym Alledrogo jest tylko 10 z tym silnikiem. :P Co do Masterów to słyszałem, że są awaryjne. Chociaż kto dba tak ma. Każdy jeden może być awaryjny. Zależy jak się trafi.
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Jaki dostawczak do około 20 tys. zł

Post autor: Tyson »

a może transit? tylko z lat 2000-2006
Zbara
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2015, 20:31

Re: Jaki dostawczak do około 20 tys. zł

Post autor: Zbara »

Całkiem spoko pomysł ale na pewno jeśli chcesz coś sprawdzonego co prawda trochę starego to możesz się zainteresować Nissanem Vannete ;) duży Van i jest w stanie pomieścić tak około 8 osób. Jeszcze do tej kwoty może być mercedes vito albo duże renault !
ODPOWIEDZ