Przyciemnienie szyb

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
jocker102
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:32

Przyciemnienie szyb

Post autor: jocker102 »

Wiatam szukam kogos kto przyciemni mi szyby tylne samochod to opel vektra b oglaszal sie jakis chlopak ale nie moge znalesc nr.tel z gory wielkie dzieki
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: przyciemnienie szyb

Post autor: Kokoszka99 »

Też przyciemniałem szyby w vectrze b, chłopak godny polecenia niestety kawałek trzeba podjechać, ale opłaca się, tanio, solidnie i dożywotnia gwarancja, po zakupie drugiego auta od razu pokierowałem się do niego, zadowolony jestem w 100 % https://www.facebook.com/przyciemnianieolecko?fref=ts
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Przyciemnienie szyb

Post autor: kormoran »

Na bank robią to na Grabowie na światłach w lewo i tam dopytaj bo dokładnie nie pamiętam.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Przyciemnienie szyb

Post autor: przeklinak »

kormoran pisze:Na bank robią to na Grabowie na światłach w lewo i tam dopytaj bo dokładnie nie pamiętam.
tam robią to dobrze ale też tanio nie policzą :D ja za małe autko clio 2 z profilowaną szybą w tyłu zapłaciłem 450 zł za 4boczne i tylną szybę ale to było z 5 lat temu
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Przyciemnienie szyb

Post autor: _KanaR_ »

przeklinak pisze:tam robią to dobrze ale też tanio nie policzą :D ja za małe autko clio 2 z profilowaną szybą w tyłu zapłaciłem 450 zł za 4boczne i tylną szybę ale to było z 5 lat temu
A wiesz ile roboty przy tylniej szybie jest? Kiedyś ładnych parę lat temu sam próbowałem więc wiem :) Wg mnie to i tak niedrogo Ciebie policzyli + materiał którego tam używają to nie folia z allegro za 30 zł, która wyblaknie ci za rok.
Także korzystałem z usług firmy na Grabowie i jestem jak najbardziej zadowolony i mogę ich z czystym sumieniem polecić.
Jak skręcisz w lewo na świtełkach to za boiskiem znowu w lewo i tam chyba ostatnia w prawo.
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: Przyciemnienie szyb

Post autor: Kokoszka99 »

Moje zdanie jest takie, że w Ostrołęce to wszędzie jest drogo, chciałem przyciemnić tu na miejscu to za opla vectrę c za samą tylną szybę wszyscy krzyczeli 500-600 zł, w Olecku zajechałem i za 500 zł mam przyciemnione wszystko tył i przód, dobrana tak folia, że policja nie czepia się, że za ciemno z przodu. Folia jak najbardziej profesjonalna, oczywiście jak pisałem wcześniej gwarancja dożywotnia, w poprzednim samochodzie służyła mi 2 lata i samochód został sprzedany, kierowca kolejny nadal jeździ z takim oklejeniem, ja w swoim oklejałem 1,5 roku temu i żadnego śladu zniszczenia czy coś w tym stylu. Jak dobrze pamiętam za vectrę b sam tył z bocznymi tylnymi szybami kosztował mnie coś około 250-300 zł. Polecam jak najbardziej. Fakt że to jest kilka ładnych kilometrów, ale jeżeli miałbym powierzyć kolejne auto komuś to tylko tam.
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: Przyciemnienie szyb

Post autor: Kokoszka99 »

Kokoszka99 pisze:Moje zdanie jest takie, że w Ostrołęce to wszędzie jest drogo, chciałem przyciemnić tu na miejscu to za opla vectrę c za samą tylną szybę wszyscy krzyczeli 500-600 zł, w Olecku zajechałem i za 500 zł mam przyciemnione wszystko tył i przód, dobrana tak folia, że policja nie czepia się, że za ciemno z przodu. Folia jak najbardziej profesjonalna, oczywiście jak pisałem wcześniej gwarancja dożywotnia, w poprzednim samochodzie służyła mi 2 lata i samochód został sprzedany, kierowca kolejny nadal jeździ z takim oklejeniem, ja w swoim oklejałem 1,5 roku temu i żadnego śladu zniszczenia czy coś w tym stylu. Jak dobrze pamiętam za vectrę b sam tył z bocznymi tylnymi szybami kosztował mnie coś około 250-300 zł. Polecam jak najbardziej. Fakt że to jest kilka ładnych kilometrów, ale jeżeli miałbym powierzyć kolejne auto komuś to tylko tam.
Oj przepraszam, właśnie sprawdziłem rachunek za przyciemnienie szyb całego samochodu zapłaciłem w Olecku 350 zł! a nie tak jak w Ostrołęce chcieli po 500-600 za tył. Czyli paliwo wyszło i jeszcze zostało :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Przyciemnienie szyb

Post autor: przeklinak »

_KanaR_ pisze:A wiesz ile roboty przy tylniej szybie jest? Kiedyś ładnych parę lat temu sam próbowałem więc wiem :) Wg mnie to i tak niedrogo Ciebie policzyli + materiał którego tam używają to nie folia z allegro za 30 zł, która wyblaknie ci za rok.
ale czy ja pisałem że nie jestem zadowolony? albo czy łatwo lub nie ? ja nie żałuję że tam robiłem i wiem że szyby profilowane trzeba umieć dobrze zrobić ja tylko napisałem że cenią swoją robotę
ODPOWIEDZ