BMW E90 - nawigacja pomoc

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

BMW E90 - nawigacja pomoc

Post autor: hooLigans »

witam, potrzebna pomoc z nawigacja bmw e90 2005r szukam kogoś kto posiada takie auto i pomógł by mi na chwilę przełożyć czytnik nawigacji ze swojego auta w celu sprawdzenia bo w moim aucie nie podświetla mi w ogóle opcji wyboru cd/DVD, chce sprawdzić czy inny czytnik by działał bo nie wiem czy kupować drugi. z góry dziękuję za pomoc
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: bmw e90 nawigacja pomoc

Post autor: ScYpIoL »

A próbowałeś go podpiąć pod Disa lub Inpę żeby sprawdzić czy prawidłowo wykrywa Ci sprzęt ?
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

Re: BMW E90 - nawigacja pomoc

Post autor: hooLigans »

a inpa pokaże takie rzeczy?? byłem w dwóch zakładach naprawiających nawigacje obydwaj stwierdzili ze to wina czytnika i mieli mi zamówić nowy i odezwać się po dwóch dniach jak dostaną część to mi założą i do tej pory żaden się nie odezwał, a mi poza cd/DVD nie widzi tez paru innych rzeczy typu bluetooth, gdyby inny czytnik włożył na chwile to od razu byłoby wiadomo a gdzie mogę podpiąć auto pod Inpe?
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: BMW E90 - nawigacja pomoc

Post autor: ScYpIoL »

hm.... i Dis i Inpa wykryje problem ze sprzętem. Możliwe że ktoś wymieniał czytnik i po prostu nie zakodował nowego.
Bardzo możliwe, że po wymianie sprzętu na nowy potrzebne będzie kodowanie, żeby komputer go poprawnie wykrył.
Jeśli chodzi o BMW to Molski na Warszawskiej i chyba ktoś w Czerwinie zajmuje się BMW.
Ale nie wiem czy jeden i drugi warsztat zajmuje się również kodowaniem.
ODPOWIEDZ