Prostowanie felg stalowych

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
autodiagnoza
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2015, 13:44

Prostowanie felg stalowych

Post autor: autodiagnoza »

Poszukuje warsztatu/wulkanizacji która dokona sprawdzenia i wyprostowania felg stalowych gdyby tego potrzebowały i jaki jest ich koszt? i ile trzeba czekać na wykonanie usługi prostowania felg stalowych 15"
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Prostowanie felg stalowych

Post autor: Qrzysio »

Kiedyś polecano na forum zakład w podwarszawskich Markach. Nie wiem czy jest u nas taki warsztat, który się tym zajmuje. z doświadczenia jednak wiem, że wielu felg nie trzeba w ogóle prostować. Wystarczy tylko porządnie wyważyć, a z tym często warsztaty mają problem, bo maszyny nie są odpowiednio często kalibrowane.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Prostowanie felg stalowych

Post autor: kormoran »

Należy zadać sobie pytanie, czy taka usługa jest opłacalna. Felgi stalowe do większości aut można tanio kupić na auto złomowiskach. Alufelgi prostowałem w Łomży - nr tel. 600 124 487. Po prostu zadzwoń i zapytaj o możliwość prostowania stalowych i cenę.
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Prostowanie felg stalowych

Post autor: Akkarin »

kupiłem komplet felg stalowych 14''za 80 zł nie pordzewiałe wygląd lux czarne . wiec nie ma co sie bawić w prostowanie
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Prostowanie felg stalowych

Post autor: przeklinak »

autodiagnoza pisze:Poszukuje warsztatu/wulkanizacji która dokona sprawdzenia i wyprostowania felg stalowych gdyby tego potrzebowały i jaki jest ich koszt? i ile trzeba czekać na wykonanie usługi prostowania felg stalowych 15"
jeżeli nie masz tak zwanej "szerokiej stali" to się nie opłaca bo jak pisali wyżej taniej znajdziesz używane niż koszt prostowania

Qrzysio pisze:Kiedyś polecano na forum zakład w podwarszawskich Markach.
tu jak już to aluski ale też nie polecam bo panowie lecą na opinii a ostatnimi lat ich usługi trochę się pogorszyły
znam inny lepszy warsztat do alufelg też pod stolicą sam u nich prostowałem piaskowałem i malowałem i zadowolony jestem
ODPOWIEDZ