Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Karnow
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2016, 19:30

Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: Karnow »

Witam, mam pytanie czy komis Jarka autohandel na Wojciechowicach przy ulicy łomżyńskiej 8 jest komisem wartym polecenia i czy warto kupić stamtąd samochód? Najlepiej żeby wypowiedzialy się osoby które kupiły tam samochód
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: Sarcev »

Warto :) Przed kupnem auta u niego zdzwoniłem pół miasta by zdobyć opinie o nim i znalazłem tylko same plusy. Auto kupiłem rok temu i nie było żadnych wałków, super się sprawuje. Przed zakupem zrobiłem przegląd przed kupnem auta taki generalny i potwierdzili że auto jest ok. Po roku auto sprawuje się super, Jedyny mankament to cena, bo auta u niego nie są tanie, ale z drugiej strony kupić tanią padakę i później ładować kasę co jakiś czas + oczywiście czas stracony u mechaników to pewnie taniej wyjdzie zapłacić te kilka zł więcej(czytaj realniej, chłopak ściąga auta z Niemiec a jak popatrzymy na portale niemieckie to widać że tam auta są może i w lepszym stanie ale droższe!) Więc jak ktoś ściaga auto z Niemiec i jest tańsze niż w Polsce a raz facet wydał na paliwo do Niemiec, na opłaty skarbowe, na blachy + swój zarobek + parę złotych w poprawę tego auta i ma tańsze auto od tego w Polsce to wiadomo co kupił i co chce sprzedać :devil:
Ostatnio poleciłem go mojej bardzo dobrej znajomej, kupiła auto i póki co jest zadowolona...

Aha po napisaniu tego postu przyszła mi jedna myśl. Nie wiem czy ja nie zauważyłem, ale wydaje mi się że dobrze miał zapastowany lakier. Tzn nie zauważyłem dwóch solidnych rys na masce(tak jakby kiedys ktoś chciał wyszorowac jakiś brud wklejony papierem ściernym) i kilku rys które podczas oględzin nie rzuciły mi się w oczy, a po kilku myciach się pokazały. Ale to drobnostki które już ogarnąłem, kobieta u której kupowałem w Oce kosmetyki do auta powiedziała że przed giełda takich past sprzedaje ogromne ilości :)

Podsumowując, stan techniczny auta, historia, przebieg i inne info wszystko na +
Minusem jest cena i ten zapastowany czy jak to się nazywa lakier na którym nie widać żadnych rys, aczkolwiek rozumie, że auto kilku letnie musi mieć jakieś delikatnie zarysowania...

Z czystym sumieniem polecam
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: baja bongo »

W mojej opinii rysy to dobry znak, że samochód nie był malowany. Jak można mieć 8-letni samochód bez żadnej rysy. Nie ma takiej opcji.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: Sarcev »

Dokładnie :) Dziwne jak auto ma kilka lat a lakier jak z salonu :)
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: kormoran »

Byłem tam kilka razy. Gość jest pewny siebie i towaru. Ceny ma grube. Towar prezentuje się nieźle. Albo zawodowiec albo dobry picer. Trzeba naprawdę fachury aby to rozkłynił.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: Tapatik »

baja bongo pisze:W mojej opinii rysy to dobry znak, że samochód nie był malowany. Jak można mieć 8-letni samochód bez żadnej rysy. Nie ma takiej opcji.
Można :D
Kilka lat temu pisały o tym gazety.
Facet kupił Malucha, prosto z fabryki. Ponieważ się akurat rozwodził, to samochód wprowadził do garażu i wymurował dodatkową ściankę, żeby żona nie zobaczyła tego samochodu i nie włączyła go do "majątku rozwodowego".
Zaraz po rozwodzie chyba zmarł.
Po ponad 30 latach jeden ze spadkobierców wyczaił, że z garażem jest coś nie tak i odkrył to cudo polskiej motoryzacji.

O, tu jest artykuł na ten temat:
http://www.topgear.com.pl/aktualnosci/f ... azu/px0lez
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: baja bongo »

No dobrze, ale to jakieś ekstremum. Rozmawiajmy poważnie.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Komis aut Wojciechowice Jarka autohandel

Post autor: Modzel »

Ja słyszałem o nim też same plusy , bez problemu możesz wziąść auto na diagnozę gdzie chcesz lub gdzie masz znajomości w Ostrołęce .
ODPOWIEDZ