Remont silnika

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
erabohatera
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2016, 12:47

Remont silnika

Post autor: erabohatera »

Witam. Polecicie kogoś, kto przeprowadzi kapitalny remont silnika benzynowego vw 2.0 115 KM? golf IV. Wiecie może jaki to szacunkowy koszt?.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Remont silnika.

Post autor: sergio »

A nie lepiej używkę , będzie taniej , a te silniki generalnie bardzo mało się psuły.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Remont silnika

Post autor: kormoran »

Też jestem za kupnem używanego ale u sprawdzonego handlarza. Znajomy robił remont dwukrotnie - drugi raz w ramach reklamacji - i był problem. W końcu kupił używany i ma spokój.
erabohatera
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2016, 12:47

Re: Remont silnika

Post autor: erabohatera »

Myślicie, że jest szansa znaleźć taki silnik w Ostrołęce?.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Remont silnika

Post autor: skutekk »

Kieeeedys wymienialem u nurczyka, silnik sie trafil miod malina, teraz nic dobrego o nim nie slyszalem, drozej krzycza za uzywki niz za nowe. Ale warto sprobowac, dawali 2 tyg gwarancji
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Remont silnika

Post autor: gutek »

Sprawdź na szrocie u Sylwka w Rydzewie.
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Remont silnika

Post autor: el_loco »

Nie polecam remontu, wyjdzie drogo i sukces wcale nie jest murowany. Znajdź najpierw mechanika, który Ci ten silnik przełoży, a potem w porozumieniu z nim znajdź jakąś używkę (to trwałe motory i ryzyko kupienia szrota stosunkowo niewielkie) najlepiej z jakąś rękojmią / gwarancją i heja...
karambit
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:38

Re: Remont silnika

Post autor: karambit »

ja dwa razy kupowałem ,taki z gwarancja ,i co z tego ze wymieni lub kase odda,jak zostaje ci wydatek za montaz,jakies uszczelki olej ,pasek roz,(jak wyjety to głupio nie wymienic) i sie zbiera sumka,tyle z oszczednosci ,loteria,wreszcie oddałem do swojego mechanika zrobił od podstaw ,lata jak ta lala,
ODPOWIEDZ