Mechanik z solidnym komputerem - gdzie?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Mechanik z solidnym komputerem - gdzie?

Post autor: Bolek21 »

Witajcie.
Do kogo podjechać, żeby sczytał błędy? Wiem, że jest kilku mechaników z komputerem, ale ja potrzebuję solidnej diagnozy. Mój ostatni mechanik wyczytał: sygnał ciśnienia paliwa. I to wszystko czego się dowiedziałem. Pacjent Renault.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mechanik z solidnym komputerem - gdzie?

Post autor: Qrzysio »

A kod błędu znasz? Często nie ma szerszych opisów, głównie posługujemy się kodami błędów.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Mechanik z solidnym komputerem - gdzie?

Post autor: mondeo »

po taniości niech ci mechanik wyciągnie czójnik ciśnienia z listwy sprawdzi membrane i włoży go ponownie, sam tego nie rób bo ten czujnik jest cały czas pod ciśnieniem paliwa próba jego wyciągniecia zaleje ci oczy benzyną , zaś najpierw kup przeparat za 5zł to czyszczenia styków i popraw połączenie elektryczne z tym czujnikiem



PS , po kija kod błedu mogą by tylko dwa przypadki kodu sygnał za wysokie lub sygnał za niski ciśnienia jest jeszcze 3 brak sygnału, dok. serwisowa mówi tylko jedno wymienić czujnik
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Mechanik z solidnym komputerem - gdzie?

Post autor: Bolek21 »

Mondeo tak właśnie zrobiłem i jak na razie wydaje się być ok.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Mechanik z solidnym komputerem - gdzie?

Post autor: przeklinak »

do renault to mi ktoś kiedyś polecał p.Janusza on chyba robi u mechanika na pomianie
są też trochę dalej np w Kadzidle na przeciwko tego niby dworca pks ale o nim krążą różne opinie i w Myszyńcu a dokładniej w Wolkowych też ponoć jest ogarnięty koleś o ile sam robi a nie daje robotę uczniowi
ODPOWIEDZ