Mechanik od klimatyzacji

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Mechanik od klimatyzacji

Post autor: djalien »

Witam poszukuje dobrego mechanika od układu klimatyzacji auto vw czynnik jest klima raz dziala raz nie.
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Mechanik od klimatyzacji

Post autor: obcy w mieście »

Jest pewien gość ,praxcuje w serwisie ciężarówek IKAR na Przemysłowej za zakładami mięsnymi. Nie pamiętam jak ma na imię telefon do niego też mi przepadł ale jakbyś na miejscu dopytał to na pewno byś go namierzył. Ja miałem ten problem że moja VC przestała dmuchać na klimie tzn. działał tylko zwykły nadmuch. Byłem u tego fachowca na Ławach i chociaż go uprzedziłem że to raczej nie brak czynnika tylko jakaś usterka gościu podłączył szafę i tylko sprawdził szczelność i wymienił czynnik. Oczywiście nic to nie dało a gość z Ikara w 5 minut zdiagnozował usterkę winna była cewka w sprężarce od klimy. A jakie masz ojawy i jakie auto?
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Mechanik od klimatyzacji

Post autor: obcy w mieście »

Jeszcze przyśzło mi do głowy że mogły ci szwankować czujniki temperatury. W mojej vc są takie w katkach nawiewu. Zdarza się że luty puszczają na termistorach i klima wariuje bo dostaje co chwila inny sygnał i puszcza raz zimno raz gorąco na przemian.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Mechanik od klimatyzacji

Post autor: mondeo »

mi przy okazji większych prac naprawiali na warszawskiej przed hubusem , działa już 2 rok bez przycięć
T o m e k
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2010, 7:17

Re: Mechanik od klimatyzacji

Post autor: T o m e k »

Masz problem z klimą napisz pomogę
ODPOWIEDZ