Regeneracja felg aluminiowych

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
michallyse
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:04

Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: michallyse »

Witam, poszukuję namiar na jakiś dobry warsztat z Ostrołęki lub okolicy który zajmuje się regeneracją felg aluminiowych
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: kormoran »

Kiedyś chciałem zregenerować felgi aluminiowe. I tu napotkałem problem bo lakiernik chciał za jedną /dobrze zrobioną/ 200 zł. Okazuje się, że trzeba je wypiaskować, prysnąć podkładem i na koniec lakierem - najlepiej "na gorąco". Kupiłem na allegro a stare sprzedałem na złom.
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: Maniek_Oka »

nie ostroleka ale marki ulica sloneczna korzystalem kilku krotnie i moge polecic. prostuja spawaja maluja wszystko to co trzeba w normalnych pieniadzach i znaja sie na robocie
michallyse
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:04

Re: Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: michallyse »

Na pewno nie ma żadnego zakładu w pobliżu?, nie uśmiecha mi się trochę jechać tyle drogi z samymi felgami :/
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: Maniek_Oka »

jezeli samo malowanie to w gnatach jest gosciu ktory piaskuje i maluje w proszek. felg mi nie malowal natomiast do innych elementow nie mam zastrzezen
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: mondeo »

gratuluje pomysłu spawania felg aluminiowych. później czytamy "samochód z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze/przeciwległy pasu ruchu". to samo dotyczy zakupu chińskich felg aluminiowych. Ludzie przecież tam są ogromne przeciążenia na feldze przy dużych prędkościach
xomar
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Regeneracja felg aluminiowych

Post autor: xomar »

A co masz do spawania? Wiesz chociaż na czym to polega? a może widziałeś tylko "smarki" po spawaniu jak Twój szwagier spawał? Wszystko co metalowe i plastykowe można spawać i ma oryginalną wytrzymałość. Mosty, hale, zbiorniki ciśnieniowe są spawane i nie pękają, a byle obręcz pęknie?
ODPOWIEDZ