Gdzie kupię olej Castrol?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Gdzie kupię olej Castrol?

Post autor: AZB666 »

Cześć.

Czy ktoś może polecić jakiś sklep z częściami, akcesoriami, olejami do samochodów osobowych?
Po raz kolejny będę kupował Olej Castrol 5w40. Pytałem ostatnio w jednym z Ostrołęckich sklepów i usłyszałem
cenę syntetyku za 137 zł. Osobiście wolę dać zarobić lokalnemu rynkowi, ale jeśli mam możliwość kupić o prawie 40 zł taniej (nawet z przesyłką) na popularnym portalu aukcyjnym, to aż mi szkoda robi się sprzedawców, którzy z jakichś względów muszą narzucać taką marżę na naszym rynku.

Chętnie poznam Wasze zdanie i dowiem się, gdzie warto zaopatrzyć się u nas w cykliczne akcesoria i płyny do samochodu.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie kupię olej Castrol?

Post autor: Infom »

sprawdź w Tesco mają i czasami fajne promocje są na oleje.
Możesz jeszcze podjechać do hurtowni na sienkiewicza tam gdzie mieści się sklep POLO market ( ten sam budenek)
... ale jak masz czas zamawiaj przez allegro 2 dni i jest u Ciebie a na pewno z litra do przodu będziesz ;)
soul_oka
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 06 lip 2015, 10:15

Re: Gdzie kupię olej Castrol?

Post autor: soul_oka »

Musisz zwrócić również uwagę, iż Castrol jest bardzo popularnym i nie tanim olejem, przez co jest często podrabiany. Kupować tylko w sprawdzonych sklepach.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Gdzie kupię olej Castrol?

Post autor: AZB666 »

Dzięki za pomoc.
Podjadę w tym tygodniu do tej hurtowni.
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Gdzie kupię olej Castrol?

Post autor: Tyson »

soul_oka pisze: 30 sie 2018, 10:20 Musisz zwrócić również uwagę, iż Castrol jest bardzo popularnym i nie tanim olejem, przez co jest często podrabiany. Kupować tylko w sprawdzonych sklepach.
popieram!
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Gdzie kupię olej Castrol?

Post autor: obcy w mieście »

Ostatnio trafiłem przypadkiem do hurtowni olejów i akcesoriów do aut w Jaworze koło Legnicy i wydaje mi się że nie tylko w cenach paliw Ostrołęka przoduje. Widziałem (i zakupiłem) olej Valvoline 5w30 c3 w cenie 140 zeta za 5L. W takiej samej cenie można było kupić olej Motul 5w30 c2/c3. W O-ce za tyle albo i więcej trzeba dać za Castrola który przy powyższych jest zwykłym badziewiem. Jeszcze z ciekawości można odnotować że Diesel na tamtejszym Orlenie kosztował 4.96 (6.09).
ODPOWIEDZ