Gdzie można sprawdzić motocykl przed zakupem

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
droopi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:54

Gdzie można sprawdzić motocykl przed zakupem

Post autor: droopi »

Witam. Chciałem zakupić motocykl w okolicach Ostrołęki. Chciałbym sprawdzić go w jakimś serwisie motocykli przed dokonaniem transakcji. Motocykl to Honda ale głównie zależy mi żeby jakaś doświadczony motocyklista się na nim przejechał itd. Tym bardziej że motocykl jest po małym "szlifie". Pozdrawiam i Dzięki za wszelkie info.
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Re: Gdzie można sprawdzić motocykl przed zakupem

Post autor: leon8107 »

o serwis to raczej ciężko, zaufać obcemu też kiepsko musisz sam sprawdzić ,
ja kupiłem u dealera używanych w Czarnowcu pod Ostrołęką - całkiem spoko uczciwie podchodzą i mają sprzęty w fajnym stanie, oczywiście wybór też mają spory.
dalibor
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2013, 12:14

Re: Gdzie można sprawdzić motocykl przed zakupem

Post autor: dalibor »

Z tego co kojarzę, to na Targowej jest duży sklep motoryzacyjny "Diamet" i mają też jakieś graty motocyklowe. Jeśli sami nie sprawdzą to myślę, że chociaż naprowadzą na kogoś bo z tego co się orientuję to pasjonaci motoryzacji, także motocyklowej :)
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Gdzie można sprawdzić motocykl przed zakupem

Post autor: kormoran »

W Rzekuniu po prawej stronie /jadąc z O-ki/ na płocie wiszą duże, widoczne banery. Gość, który tam mieszka kiedyś jeździł na motorze a od wypadku zajmuje się naprawami. Na pewno się zna. Podjedź i zagadaj z nim. Może ci pomoże.
ODPOWIEDZ