Mechanik Pyza w Rzekuniu

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Zychu8292
szeregowy

Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: Zychu8292 » 12 sie 2019, 20:45

Witam. Oddawal ktos swoje moto do mechanika "Pyzy" w Rzekuniu ? Jakie opinie i czas oczekiwania na moto ?

Master5k
szeregowy

Re: Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: Master5k » 06 wrz 2019, 16:19

Ja wstawiałem u niego swoje moto. Jeśli masz nowszy motocykl (na wtrysku) to NIE polecam . Wstawiłem do niego swojego bandita K9 pod koniec maja 2017r. Silnik chodził w nim jak stara wialnia, gasł na wolnych obrotach itp. . Rzeczony pan w tytule miał sprawdzić rozrząd i wyregulować zawory i przy okazji wymienić olej i filtr oraz uporać się z tematem żeby moto zaczęło dobrze działać. Po obiór moto pojechał brat bo mnie nie było w mieście. Gość skasował ponad 600PLN a moto jak chodziło badziewnie tak dalej chodzi. Moto stało prawie 3 miesiące. Co tydzień jeździłem się dopytywać i zawsze był jakiś problem. A to płytek zaworowych nie przysłali, a to przysłali nie takie jak trzeba.
Może jakiegoś starego dziadka na gaźnikach to ten gościu i ogarnie ale coś nowszego to cienko. W końcu się wk..łem, ściągnąłem serwisówkę do swojego moto, kupiłem interface diagnostyczny do suzuki i wakuometry. Okazało się że był walnięty jeden czujnik od podciśnienia. Wymiana na używkę i moto zaczęło chodzić jak ta lala. Synchro przepustnic i silnik mruczy jak kot. 600PLN wyrzucone w błoto. Jeden Znajomy ma właśnie gaźnikowca to mu go jakoś ogarnął. Ale też musiał trochę poczekać.

Zychu8292
szeregowy

Re: Mechanik Pyza w Rzekuniu

Post autor: Zychu8292 » dzisiaj, 12:39

To widzę słabo. W takim razie do kogo warto oddać w najbliższej okolicy? ;)

ODPOWIEDZ