Usługa toczenia tarcz hamulcowych na samochodzie

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
enter84
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 29 gru 2010, 18:54

Usługa toczenia tarcz hamulcowych na samochodzie

Post autor: enter84 »

Witam!
Przeszukałem forum,jednak tematy są stare i nieaktualne.
Szukam zakładu,gdzie przetoczą mi tarcze hamulcowe na samochodzie.
Słyszałem o Panu Krzysztofie Zielaku na Pomianie,ale nie wiem czy nadal zajmuje się tą usługą.
Jeśli ktoś jest w posiadaniu nr telefonu do niego,będę wdzięczny.
Pozdrawiam
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Usługa toczenia tarcz hamulcowych na samochodzie

Post autor: mondeo »

Od co najmniej 10 lat nikt się tym nie zajmę. Toczenie tarcz było modne w czasach PRL, gdy nic nie można było kupić, Tanie tarcze szybko się zwichrują,
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Usługa toczenia tarcz hamulcowych na samochodzie

Post autor: Bart3kk »

Ceny nowych części do samochodów , szczególnie takich eksploatacyjnych jak tarcze i klocki są tak tanie, że nie rozumiem po co bawić się w jakieś druciarstwo z czasów komuny :D
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Usługa toczenia tarcz hamulcowych na samochodzie

Post autor: mondeo »

Z tą taniością bym nie przesadzał, komplety na dwie osie to ponad 1 tyś. Najlepiej zdać się na mechanika co ma duży obrót, wie po których producentach klienci wracają z reklamacją. Poszukałbym przyczyny wichrowania, może dziurawa od rdzy osłona wewnętrzna tarczy albo jej brak powoduje szybkie zwichrowanie, jeżeli aktualny mechanik nie zwraca na takie sprawy uwagi radze poszukać normalnego mechanika a nie druciarza.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Usługa toczenia tarcz hamulcowych na samochodzie

Post autor: sergio »

Tarcze przetoczysz w firmie , która zakłada auto gaz przy rondzie za mostem , ta biała hala za reklamami przy myjni bezdotykowej. Mają specjalną maszynę do toczenia , zawozisz zdjęte tarcze i działają
ODPOWIEDZ