Wymiana uszczelki pod głowicą

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
jankes2
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2020, 9:57

Wymiana uszczelki pod głowicą

Post autor: jankes2 »

Witam gdzie w Ostrołęce mogę wymienić uszczelkę pod glowica audi a6 c5 2.5 tdi i jaka może być cena?
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Wymiana uszczelki pod głowicą

Post autor: Bolek21 »

Witam.
Podejrzewam, że tego typu usterkę można naprawić u mechanika w warsztacie. Tak mi się wydaje.
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Re: Wymiana uszczelki pod głowicą

Post autor: kjboss »

Bolek21 pisze: 12 paź 2020, 15:19 Witam.
Podejrzewam, że tego typu usterkę można naprawić u mechanika w warsztacie. Tak mi się wydaje.
:crazy:
jankes2
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2020, 9:57

Re: Wymiana uszczelki pod głowicą

Post autor: jankes2 »

Bolek21 pisze:
> Witam.
> Podejrzewam, że tego typu usterkę można naprawić u mechanika w warsztacie.
> Tak mi się wydaje.
To to ja wiem tylko podaj mechanika który się tego podejmie bo jak narazie to napotykam takich którzy się tego nie podejmuja
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Wymiana uszczelki pod głowicą

Post autor: majster »

jankes2 pisze: 14 paź 2020, 8:22 Bolek21 pisze:
> Witam.
> Podejrzewam, że tego typu usterkę można naprawić u mechanika w warsztacie.
> Tak mi się wydaje.
To to ja wiem tylko podaj mechanika który się tego podejmie bo jak narazie to napotykam takich którzy się tego nie podejmuja
Sprawa nie wygląda tak bardzo prosto - bo często przyczyna jest trudna do zlokalizowania i serwis nie chce brać odpowiedzialności za skuteczność i jakość usługi. Często przyczyną jest przegrzanie z powodu uszkodzenia termostatu czynnika chłodzącego i zdeformowanie bloku i głowicy ,sam miałem podobny przypadek i kilkakrotnie wymieniano mi uszczelkę ale na moją odpowiedzialność ale niestety bez efektu ,bo było mikropęknięcie bloku albo głowicy.
ODPOWIEDZ