Nakrętki antykradzieżowe na kołach - gdzie można usunąć ?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Nakrętki antykradzieżowe na kołach - gdzie można usunąć ?

Post autor: obcy w mieście »

Witam. Jak w temacie, auto zza wielkiej wody, w każdym kole jedna nietypowa nakrętka i oczywiście brak nasadki. Zamierzam to usunąć i założyć zwykłe dedykowane nakrętki. Problem w tym że byłem w dwóch serwisach w O-ce (Kołobrzeska i Wojska Polskiego na przeciwko biurowca Story), panowie rozkładają ręce i mówią że nie ogarniają takich rzeczy. Byłem służbowo koło Gdańska (Innym autem) i z ciekawości zajechałem do pierwszego z brzegu serwisu i takie rzeczy robią od ręki, ale to trochę przesada żeby walić do Gdańska zdjąć cztery nakrętki. i teraz pytanie zasadnicze; czy ktoś zna jakiś serwis oponiarski czy warsztat w Ostrołęce czy okolicy żeby pozbyć się problemu? Zbliżają się urlopy, planuję dłuższy wyjazd ale nie chcę ryzykować podróży zanim się tego pozbędę. Będę wdzięczny za odpowiedź.
mroczny mrówkojad
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2022, 20:10

Re: nakrętki antykradzieżowe na kołach - gdzie można usunąć ?

Post autor: mroczny mrówkojad »

Ja miałem ten problem dawno temu. W kilkunastu warsztatach rozłożyli bezradnie ręce. W końcu trafiłem do mechanika, niestety nie pamiętam nazwiska, który załatwił sprawę w kilka minut.Kosztowało mnie to 5 złotych. Gość dospawał na te nakrętki nakrętki normalne. Po czym zwykłym już kluczem je bez problemu w kilka chwil odkręcił. Nie wiem czy w Twoim przypadku to będzie możliwe, ale to jest jakaś idea.
RavPL
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2013, 19:42

Re: nakrętki antykradzieżowe na kołach - gdzie można usunąć ?

Post autor: RavPL »

kup sobie coś takiego w rozmiarze swojej nakrętki - usuniesz bez problemu https://www.4techtools.pl/images/produk ... 257ddc.jpg
ODPOWIEDZ