Motoryzacyjna Integracja :)

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Tygys
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2008, 16:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Tygys »

Witam wszystkich posiadaczy motorowerów motorów ogólnie jednośladów.
Chciał bym zaproponować założenie grupy integracyjnej jednośladów.
Chodzi mi o motory biegowe nie mam nic do skuterów ale jest tego za dużo i nie oszukujmy siebie jest to sprzęt dla dziewcząt, bądź ludzi którzy nie lubią, albo nie umieją zmieniać biegów. (nic do nikogo nie mam ;)) Tak więc chciał bym abyśmy stworzyli pewnego rodzaju grupę kolegów (koleżanek) z którym można by sie spotkać pogadać o motorach wyruszyć na jakieś ognisko bądź na przejażdżkę w jakieś fajne ładne miejsca. Jeśli jesteście tym zainteresowani odpisujcie. Nie chodzi o to że ktoś będzie przewodniczącym grupy bo można se tak pomyśleć ;). Chodzi mi o spotkania pogadanie o motorach jest to dla mnie coś pięknego :).
Osobiście Posiadam Simsona Enduro S51 (4 biegi) motorower.
:)
Ważne jest aby dążyć do celu i nie poddawać się, trzeba walczyć o marzenia, a nie od razu załamywać ręce ;)
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Oss »

integruj sie sam idoto
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: erOs »

no fajny pomysl masz kolego , hmm tylko szczerze mowiac to za duzo osob z takimi motorami jest malo wiekszosc to skutery a scigacze maja juz starsi panowie ;p a Ty Oss jak masz tak sie wypowiadac to popros mame zeby Ci kabel od internetu przeciela , bedzie tak dla Ciebie lepiej ;]
Tygys
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2008, 16:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Tygys »

no wiem erOs ale jest to moje marzenie więc jeśli znalazła by sie jakaś nawet mała grupka osób był bym już bardzo szczęśliwy wiadomo nie od razu rzym zbudowano ;).
a co do poprzedniego postu.. dziecko neostrady.. nic sie z tym nie da zrobić.
Pozdrówki ;)
Ważne jest aby dążyć do celu i nie poddawać się, trzeba walczyć o marzenia, a nie od razu załamywać ręce ;)
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Oss »

heh ty mnie dzieckiem nazywasz neostarady.(fakt neostarade mam.i to nawet 512) . to nie ja proponuje jakieś spotkania simsonów i innych biegów 50ccm które wyglądają jak rowery ( chociaż simson to całkiem inna sprawa) , i nie jadą wogóle.. ale ba.. integruj sie z kim chcesz i jak chcesz, sądząc po tej pięknej przemowie to chyba nie masz co robić , skoncentruj sie na swoim simsonku doprowadz go do takiego stanu ,w jakim wyjechał z fabryki , albo zrób z niego stunt-suke , kup cyl 60cc , wał , gaźnik zrób porting kanałów w cylku i karteru , odpicuj na wzór z niemieckich stron- przynajmniej bedziesz zauważalny w PL.. a nie regionalne spociki proponujesz.;p bajo
Tygys
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2008, 16:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Tygys »

o jeju słuchaj dla Ciebie może to głupota no dobra to nie musisz tego czytać i w ogóle to nie jest dla popisu że o ale my jesteśmy.. po prostu fajnie jest mieć znajomych z którymi można sie gdzieś wybrać pogadać pojeździć.. dla mnie to jest fajne i szukam ludzi którym też to sie podoba..
Ważne jest aby dążyć do celu i nie poddawać się, trzeba walczyć o marzenia, a nie od razu załamywać ręce ;)
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Oss »

Pozatym troszke sie spuźniłes, była strona ale nie ma juz zrzeszająca wszystkich 50ccm były zloty były spotakania,tak pozatym to szukaj ludzi na mieście; a nie na forum;P pozdro i oby ci sie udało zrealizować cel
Tygys
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2008, 16:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Tygys »

Dzięki..
Szukając w internecie szukam i na mieście jak to w orange mówią internet jest wszędzie ;)
Ważne jest aby dążyć do celu i nie poddawać się, trzeba walczyć o marzenia, a nie od razu załamywać ręce ;)
Awatar użytkownika
grzyp1988
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 24 cze 2008, 17:36

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: grzyp1988 »

Oss pisze:sądząc po tej pięknej przemowie to chyba nie masz co robić

Chyba sam nie masz co robić bo nie jesteś zainteresowany takimi spotkaniami więc po co się wypowiadasz? Tygrys się czymś zajmuje i lubi to, a idiote to sam z siebie zrobiłeś bo nawet nie umiesz bezbłędnie napisać :lol: A może Ty posty zbierasz co? I dlatego takie głupoty piszesz. Hahaha.
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Oss »

Tygrys się czymś zajmuje i lubi to,
czym?
Tak apropo: nie jestem zainteresowany spotkaniami bo co ja mam na nich robić; o czym mam gadać? o mechanice magicznego silnika 2t niczego nowego sie nie dowiem niestety.

Ps:
Tak zbieram posty , chce być fajniejszy od ciebie i mam siedem.
Tygys
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2008, 16:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Tygys »

chłopaki spokojnie kurcze nie chce żeby ludzie sie kłócili z mojego powodu.
Ale jeśli kogoś to nie interesuje to niech nie pisze i niech ma to w nosie ja szukam ludzi którzy chcą mieć znajomych o podobnych zainteresowaniach i chcą o tym czasem pogadać przy ognisku kiełbasce.. itp ;)
Ważne jest aby dążyć do celu i nie poddawać się, trzeba walczyć o marzenia, a nie od razu załamywać ręce ;)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Czejen »

Oss pisze:
o czym mam gadać? o mechanice magicznego silnika 2t niczego nowego sie nie dowiem niestety
niby racja... A tak w ogóle to nie ma w Oce jakiegoś zrzeszenia? Wiem że jeszcze pare lat temu była Ostrołęka Team, a teraz coś jest dla większych pojemności?

A ty Tygrys jak chcesz pogadać to zagadaj na pw. Miałem s53, rs50, gsxr6 a teraz fz6. Elo
Tygys
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2008, 16:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Motoryzacyjna Integracja :)

Post autor: Tygys »

tak więc nie a chętnych ale jak coś to napiszcie tutaj ja z Kolegą który też ma simsona będziemy śmigać (na razie czekam na przesyłkę pocztową na podstawkę iskrownika ;/ już ponad tydzień.. )
albo jak jest ktoś zainteresowany piszcie na GG : 6152462
pozdrowienia :)
Ważne jest aby dążyć do celu i nie poddawać się, trzeba walczyć o marzenia, a nie od razu załamywać ręce ;)
ODPOWIEDZ