Tablice tymczasowe

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
niuniek18
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:24

Tablice tymczasowe

Post autor: niuniek18 »

Witam, mam takie pytanie (problem) czy jest możliwość wyrobienia tablic tymczasowych do poruszania sie po Polsce do czasu kiedy dokonam wlasciwej rejestracji. (tydzien gora 2 tygodnie) czy jest to jakis problem, ile to kosztuje i ogolnie jakies szczegoly mnie interesuja.z gory dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam
araskowalczyk
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2005, 12:50

Re: Tablice tymczasowe

Post autor: araskowalczyk »

z tego co sie orientuje teraz nie ma czegos takiego jak tablice tymczasowe...idziesz z papierkami samochodu do starostwa dostajesz tablice juz na stałe a dostajesz tylko tymczasowy dowód rejestracyjny wazny przez miesiac....
Arasss
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Tablice tymczasowe

Post autor: przeklinak »

ale żeby otrzymac dowód tymczasowy to trzeba wszystkie papiery pozałatwiac :P
sprawa jest prosta albo zostawiasz samochód na parkingu albo ryzykujesz ze jak Cię zatrzymają Twoje auto może nawet lawetą się przejedzie :P
niuniek18
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:24

Re: Tablice tymczasowe

Post autor: niuniek18 »

no własnie tak myslem ze nie ma tymczasowych ale moze jest jakies upowaznienie do poruszania sie do czasu rejestracji.nie laweta to nie gora 50 zł:D ale wiecej wole nie ryzykowac bo moze byc teraz laweta i parking:D
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Tablice tymczasowe

Post autor: przeklinak »

właśnie z 2 tyg temu sam rejstrowałem francuza i znajomy odradził mi jazdy dopuki polskich tablic nie będę miał :/
więc i ja Tobie radzę zaczekac :)
araskowalczyk
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2005, 12:50

Re: Tablice tymczasowe

Post autor: araskowalczyk »

no to zeby poruszac sie tym samochodem to musiałbys miec wykupione tablice tymczasowe z tego kraju co sprowadzasz jedne są wazne chyba przez tydzien a drugie przez miesiac jesli z niemiec a z innych krajów sie nie orientuje i nie wiem czy aby teraz jezdzic nie wystarczy ubezpieczyc tego samochodu i mogłbys smigac...
Arasss
ODPOWIEDZ