Ostrołęka 4X4

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: art210 »

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

No proszę na POLAND TROPHY Stang wywalczył 3 miejsce , to naprawdę mocno obsadzona impreza szacun i gratulacje

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Kzj90
Stang
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 sty 2010, 16:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Stang »

A dzięki raz jeszcze Artur 8)
Pojechaliśmy po raz pierwszy na Poland Trophy czyli przeprawę na czas, jak zwykle pojawiła się cała Polska czołówka off-roadowa... liczyliśmy że jak będziemy na 5-6 to będzie bardzo dobry wynik... pojechaliśmy swoje rozważnie, technicznie i tak żeby sprzętu nie rozwalić... jak się okazało po etapie nocnym byliśmy już na 5 miejscu na 28 załóg, etap dzienny zrobiliśmy jeszcze lepiej i w generalce udało się wskoczyć na 3 miejsce z czego jesteśmy bardzo dumni przy tak mocnej konkurencji z całej Polski :D generalnie była to rozważna jazda ale na granicy ryzyka wszystko bez asekuracji... Zuza szła po trawersach jak przyklejona :mrgreen:
mieliśmy niewielką awarię z pneumatyką wysiadł kompresor więc straciliśmy blokadę i sterowanie wyciągarek... ale po godzinie udało się naprawić i pojechaliśmy dalej :D trochę żałuję że mieliśmy za nisko snorkel bo mogliśmy powalczyć o 2 miejsce...
Awatar użytkownika
chester 469
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2011, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: chester 469 »

Stang gratulacje :jupi:
ZJ 97r 5.2 V8 b+gaz sek. lift 2.5" BFG 31/10.5r15 -dupowóz
Uaz 469 b+g lift SILVERSTONE MT-117 X-treme 33/10.5r15 -ryjek Był
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Hej. Ja wprawdzie juz gratulowałem sms-owo , ale jeszcze raz Stang moje gratulacje!!!!! :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
chester 469
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2011, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: chester 469 »

ZJ 97r 5.2 V8 b+gaz sek. lift 2.5" BFG 31/10.5r15 -dupowóz
Uaz 469 b+g lift SILVERSTONE MT-117 X-treme 33/10.5r15 -ryjek Był
Stang
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 sty 2010, 16:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Stang »

No właśnie jeszcze nie wiem czy Sokółka czy Wyszków... muszę ustalić z Cichym kiedy będzie wolny... ale na pewno jeśli już pojedziemy to bardziej dla treningu niż walki bo mamy dużą chrapkę po raz trzeci na Pudło na Zmocie :) było drugie i pierwsze więc jeszcze może trzecie do kompletu :))))
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Hej. Ja i Artur odpadamy , jedziemy pierwszego na wakacje. Wracamy szesnastego , więc pierwszy wyjazd to Transgranica. Wczoraj rozmawialismy z Markiem , On i Konrad planują wyjazd na Wschodnie Bezdroża 15-17 sierpnia. Porozmawiaj chester z nimi , może rozważą i tą wcześniejszą imprekę,
Awatar użytkownika
chester 469
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2011, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: chester 469 »

można by zrobić lajtową pojazdówkę w najbliższym czasie, co wy na to?
ZJ 97r 5.2 V8 b+gaz sek. lift 2.5" BFG 31/10.5r15 -dupowóz
Uaz 469 b+g lift SILVERSTONE MT-117 X-treme 33/10.5r15 -ryjek Był
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Maniek_Oka »

ja odpadam urlop pod ostroda chyba ze pocztek wrzesnia
Awatar użytkownika
chester 469
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2011, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: chester 469 »

spoko luz w ten weekend to i ja nie mogę ;P ogólnie podoba mi się idea rajdu nieustającego poczytajcie sobie http://www.rajdnieustajacy.pl/ zebrać się w kilka aut, wykupić od czasu do czasu jeden z road booków (30zł a jechać na tym może kilka załóg) i ruszyć na przygotowane wcześniej legalne trasy :) co wy na to?
ZJ 97r 5.2 V8 b+gaz sek. lift 2.5" BFG 31/10.5r15 -dupowóz
Uaz 469 b+g lift SILVERSTONE MT-117 X-treme 33/10.5r15 -ryjek Był
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Dla mnie fajny pomysł. Chętnie bym się wybrał na taką wyprawę.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Informacyjnie , w dniach 5-7 w Gołdapi odbywa się rajd Transgranica 2014. Jedziemy w dwie załogi art i konrad , ja i chester. Jeżeli ktoś ma chęć to prosimy o kontakt. Jedziemy na dwa dni 6 i 7 września. W piątek 6 września jest prolog i etap nocny , 7 jazda dzienna wraz z rozdaniem nagród i imprezą. Więcej info o samym rajdzie pod poniższym linkiem http://socho.com.pl/pl/transgranica4x4/
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Maniek_Oka »

sergio czym jedziecie
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Jedziemy na dwa autka , tradycyjnie Zmotą i moją Vitarą - właśnie kończymy ją składać , może nie dopniemy wszystkiego , ale na Transgranicę chcę ją już z chesterem jechać.
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Maniek_Oka »

czyli w końcu wyjedziesz. powodzenia panowie, jak najmniej awarii
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Wreszcie , po długiej przerwie Vitarka ożyła. W dniu dzisiejszym odpalona i prawie gotowa do wyjazdu , pędzimy aby zdążyć na Trandgranicę :D :D :D :D :D
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Maniek_Oka »

jak po transgranicy?
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Lipa. U mnie po urwaniu sierzanta z tylu pogiete amory - awaria na samym prologu , wiec dalej brak jazdy , a w zmocie zmielona przekladnia w wyciagarce drugiego dnia po atakowaniu trawersow , ale na pocieszenie etap nocny pojechany chyba najlepiej w calej stawce. Pokornie wrocilismy do domu , a od jutra naprawa i poszukiwanie lepszych rozwiazan technicznych.
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Maniek_Oka »

to nie za ciekawie sie zaczelo no ale to nic nastepnym razem bedzie lepiej
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Racja nie zaczęło się zaciekawie , ale już po parunastu wyjazdach nabraliśmy pokory i dystansu do awari sprzętu - poprostu wiemy że to się zdarza. Walka podczas rajdu to jedno , a sam rajd , ludzie , atmosfera , to drugie , więc nawet mimo awari i braku możliwości jazdy warto tam być i dobrze się bawić , a nawet czasami pomóc rywalom -kolegom :D :D :D :D :D
Maniek_Oka
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2014, 17:47

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Maniek_Oka »

otoz to, wszystko dla zabawy bo rywalizacje mamy we krwi ;)
Stang
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 sty 2010, 16:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: Stang »

sergio pisze:Racja nie zaczęło się zaciekawie , ale już po parunastu wyjazdach nabraliśmy pokory i dystansu do awari sprzętu - poprostu wiemy że to się zdarza. Walka podczas rajdu to jedno , a sam rajd , ludzie , atmosfera , to drugie , więc nawet mimo awari i braku możliwości jazdy warto tam być i dobrze się bawić , a nawet czasami pomóc rywalom -kolegom :D :D :D :D :D
Sergiusz święte słowa 8)
Szkoda że się nie udało powalczyć ale to taki sport... piszcie się na Zmotę to se pojeździmy :) mnie już normalnie skręca... od Polandu nigdzie nie byłem :?
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Daro nie wiem jak z uczestnictwem , ja mam za slabe autko na Zmotę , a Artur i Konrad muszą sami zadecydować czy chcą jechać , ale rozmawialiśmy ostatnio aby jechać i pokibicować , a dodatkowo fajnie spędzić czas.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 20:23 przez sergio, łącznie zmieniany 1 raz.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Podaję terminy rajdów na które będziemy jechać jeszcze w tym roku. Może wcześniej podane terminy pozwolą chętnym tak zaplanować czas , aby z nami jechać. Warto jechać i nawet pokibicować , nie koniecznie trzeba w nich uczestniczyć. Jazda wokół komina to nie to samo co taka impreza. Polecam spróbujcie , a może uda się nam zarazić jeszcze paru zapaleńców tym sportem. Jak ktoś potrzebuje dodatkowych informacji to piszcie na forum , chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

- 11 listopada rajd niepodległości ełk
- 29 listopada gródek off roadowe andrzejki
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Ostrołęka 4X4

Post autor: sergio »

Hej. 18.10.2014 jedziemy na następny rajd , tym razem dość blisko bo Pułtusk , więc warto nawet przyjechać i pokibicować , ale jeżeli są chętni do uczestnictwa podaję link do strony , aby się zapisać http://pultusk4x4.org.pl. Pawcio ja nas już zapisałem.
ODPOWIEDZ