Serwis klimatyzacji samochodowej.

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
triceq
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:51
Lokalizacja: Ostroleka

Serwis klimatyzacji samochodowej.

Post autor: triceq »

Witam,

"Dostałem" auto z klimatyzacją, ale niestety nie działa. Było to dawno temu, ale poprzedni właściciel powiedział wtedy, że jest nieszczelna, czarny kolor samochodu doskwiera mi coraz bardziej więc postanowiłem ją wskrzesić.

Pytanie, gdzie w O-ce jest serwis klimatyzacji samochodowej i proszę o ew opinie. Wiem, że nie będzie to tylko rutynowe nabicie klimy więc dobrze jak by się ludzie znali na swojeje robocie.
Ile kosztuje nabicie klimy?

Z góry dziękuje za odpowiedz
tomal123
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2009, 10:58

Re: Serwis klimatyzacji samochodowej.

Post autor: tomal123 »

Moja rada to pojedź do warszawy do dobrego serwisu ja osobiście korzystałem z usług zakładu na radzymińskiej (duży żółty szyld CHŁODNICE) w ostrołece paru magików mi tak naprawiało klimatyzację że w końcu musiałem tam pojechać i klima działa do tej pory. W ostrołęce wszyscy chętnie ci nabiją klimę i wezmą pieniądze ewentualnie załatają dziurę w przewodzie pod warunkiem jak ją znajdą ale jak bedziesz miał coś powaznego to zapomnij. Teraz jest promocja w norauto i można za darmo sprawdzić klimatyzację oni ci może coś powiedzą a nic cie nie będzie kosztować.
tomal123
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2009, 10:58

Re: Serwis klimatyzacji samochodowej.

Post autor: tomal123 »

Moja rada to pojedź do warszawy do dobrego serwisu ja osobiście korzystałem z usług zakładu na radzymińskiej (duży żółty szyld CHŁODNICE) w ostrołece paru magików mi tak naprawiało klimatyzację że w końcu musiałem tam pojechać i klima działa do tej pory. W ostrołęce wszyscy chętnie ci nabiją klimę i wezmą pieniądze ewentualnie załatają dziurę w przewodzie pod warunkiem jak ją znajdą ale jak bedziesz miał coś powaznego to zapomnij. Teraz jest promocja w norauto i można za darmo sprawdzić klimatyzację oni ci może coś powiedzą a nic cie nie będzie kosztować.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Serwis klimatyzacji samochodowej.

Post autor: Mies »

Witaj,
nie jedz do zadnej Warszawy to raz, po drugie za olszewo-borkami w strone wawy w miejscowosci teodorowo po prawej stroni masz taki zaklad samochodowy nie pamietam nazwy, ale oni rowniez zamuja sie naprawa klimatyzacji, wymieniaja olej i skladniki chlodzace, i naprawiaja ewentualne nieszczelnosci. Czas trwania to okolo 30 - 40 minut, ja w swoim aucie mialem tylko nabita klime, po naprawie wszystko jest jak najbardziej OK, zaplacilem za to ok 250 zl (duzy koszt skladnikow wpomowanych w klimatyzacje) Polecam Ci ten zaklad, tam powinni Ci wszystko zrobic.
Ps. Daja roczna gwarancje na to.

Pozdrawiam
triceq
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:51
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Serwis klimatyzacji samochodowej.

Post autor: triceq »

byłem na Ostrowskiej 3C, praktycznie to dowiedziałem się, że żeby sprawdzić szczelność to trzeba zapłacić 150zł za nabicie klimy i jak ucieknie to jest nieszczelna :P.

W bosch service również 150zł, za nabicie klimy, za samo sprawdzenie szczelności próżnią 73zł. Miły pan przy telefonie. jak by nie wykryło podciśnieniem to należy nabić klimę za 150zł do tego dodają substancję UV i wtedy po przejechaniu iluś tam km jeśli klima słabnie to można znaleźć małe nieszczelności przy pomocy lampy uv. Narazie tyle co się dowiedziałem.
ODPOWIEDZ