Gdzie zamontować gaz!

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie zamontować gaz!

Post autor: Qrzysio »

Zazwyczaj jeszcze tłumik trzeba częściej wymieniać.
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie zamontować gaz!

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 02 lis 2009, 10:39 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Gdzie zamontować gaz!

Post autor: przeklinak »

szybciej rdzewieją
sam niedawno wymieniałem i tak jak mówisz powiedzieli że rok może 2 lata (bo ten trochę lepszego materiału wziąłem) pojeżdżę
maverick
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2010, 17:07

Re: Gdzie zamontować gaz!

Post autor: maverick »

Witam!Bardzo proszę o pomoc czy do samochodu o takich parametrach (Mazda 323 BA sedan o pojemności 1300 cm³ SOHC 16V, moc 73 KM (B3) rocznik 1995) jest możliwa instalacja gazowa II generacji czy konieczna jest instalacja gazowa IV generacji?Jak takie Mazdy adoptują się do instalacji gazowej?Ma ktoś może zainstalowany gaz w takiej mazdzie?I czy może ktoś montował w Ostrołęce, jak tak to u kogo?Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
ela
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2010, 2:26

Re: Gdzie zamontować gaz!

Post autor: ela »

mechanik napisał
jestem ciekawy ile Ci zostanie w kieszeni, jak pojezdzisz rok na tym gazie i przyjdzie Ci odwiedzic warsztat ;) pozdrawiam
Ty chłopie zmień zawód.
Konstruktorem silnika spalinowego 4-suwowego był Nikolaus August Otto. Jego silnik zasilany był gazem. :o
Nic mu nie ma prawa się stać. Będzie jeździł taniej, a przy sekwencji tak samo jak na benzynie.
Gaz jest mniej kaloryczny, stąd trochę większe zużycie gazu - przeciętnie ok. 10%.
ODPOWIEDZ