Odradzam komis samochodowy Comprex

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
koleszka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2008, 17:26

Re: ODRADZAM COMPREX!

Post autor: koleszka »

ojciecwirgiliusz pisze:Duet- komis, ja też mam jak najbardziej negatywne doświadczenia z nimi, nie dość że ten sprzedawca jest niesłowny (inna cena przez tel, inna na miejscu) to do tego b. nieprzyjemny cham.I oczywiście stan pojazdu zupełnie niezgodny z opisem sprzedawcy.
zgadza się jest bardzo nie przyjemny!!!!!!!!!!!
mechanik
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2009, 12:35

Re: Odradzam komis samochodowy Comprex

Post autor: mechanik »

twierdzisz, ze pisze glupoty... sam popelniles blad, a na prawde temacie odpowiadasz.. "glupoty"
nie pisz, ze obejrzales go dokladnie, bo nie zrobiles tego, skoro przeoczyles cos takiego.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Odradzam komis samochodowy Comprex

Post autor: sKaLpeL »

raz wstawiłem do Comprexu samochod, po miesiacu go zabralem bo wlasciciele komisu twierdzili ze nie ma na niego chetnych, w domu siostra zobaczyla ze samochod nad tylnym blotnikiem jest ZARYSOWANY i pomalowany lakierem do paznokci w kolorze auta, ja tego nie zauwazylem biorac go z komisu, wiec nawet jak bym wrocil, to by mowili ze tak bylo, wiec nie sprzedali mi auta, tylko jeszcze je uszkodzili!!!
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Odradzam komis samochodowy Comprex

Post autor: bobo92bobo »

Mój znajomy kupywał tam samochod. Mial byc sprawny ale bylo troche do zrobienia m.in. jak sie jechalo to nagle gasl i przez ok 10 min nie mozna bylo go odpalic.
pawel_puma2
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2009, 15:10

Re: Odradzam komis samochodowy Comprex

Post autor: pawel_puma2 »

bobo92bobo a jaki to był samochód? może mazda 323?
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Odradzam komis samochodowy Comprex

Post autor: bobo92bobo »

Nie. Nie mazda. Golf IV
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Odradzam komis samochodowy Comprex

Post autor: hallerak »

ja tez szukalem auta po komisach.bylem w jednym z komisow na Warszawskiej i gosciu mial focusa combi 99r w benzynie z silnikiem 2.0, zarejestrowany.Ceny aut znam i za takiego focusa trzeba dac od 11-13 tys a gosciu mi zaoferowal go za 8 koła.Od razu pomyslalem ze cos jest nie tak i go odpuscilem i podejrzewam ze auto bylo mocno bite i koleszka w niemczech dal pewnie kilka euro za ten szmelc.
a kupilem z ogloszenia astre w combi z Ostroleki i jestem zadowolony bo zaufany diagnosta powiedzial ze samochod w bdb stanie.
Pozdrawiam
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ