ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
MRKO
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2007, 9:38

ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: MRKO »

Witam,

Co sadzicie o serwisie Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce jest godny polecenia.

Mi się w marcu szykuje wizyta w ASO .
Wolałbym nie trafić do serwisu z podejściem , że ten typ tak ma. :shock:
Jakość serwisu i napraw
Traktowanie klienta
Zastępczy samochud
Cena
A może , Marki i Bielany

Jakie ASO polecacie

Dzięki z góry za info na ten temat

Pozdrawiam
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: fermik1987 »

Za ok 1200zl kolega tam zrobil przeglad mały toyoty wiec zdzierstwo,hmmm i w innym salonie toyoty tez ciebie skasuja niezle:)Szykuja portfelik pelny kasiorki koles hahahah
Stang
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 sty 2010, 16:06

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: Stang »

Ba... jak się zachciewa japońca to trza potem płacić :mrgreen:
Za niemca np za przegląd po 40 tyś niecałe 500zł a po 60 tyś 600zł ( oczywiście za całość materiały i robocizna )
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 11:32 przez Stang, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rafal4x4
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:25

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: rafal4x4 »

Powiem wam szczerze,ja uważam ze serwis jest dobry, ceny mają jak w każdej toyocie może jakaś mała różnica w cenie. Ogólnie polecam, trzeba pojechać i zobaczyć i samemu ocenić.;-)
LC 120 3D 3.0 D4D 203 KM
ZMOTA ZUZIA EVO3 PILOT
evake
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2013, 18:17

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: evake »

partacze i to wszystko!!! do niczego!!!!
evake
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2013, 18:17

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: evake »

do tego ten co usuwa moje pasty bo mu sie nie podobaja, a wiemy ze sa prawdziwe, mam ci cos do powiedzenia : pocaluj mnie w d...e :-D
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: art210 »

evake pisze:do tego ten co usuwa moje pasty bo mu sie nie podobaja, a wiemy ze sa prawdziwe, mam ci cos do powiedzenia : pocaluj mnie w d...e :-D


inteligencji natura ci nie dała więc twe posty są usuwane - uzasadnij swą wypowiedż - a nie obrażasz od razu ( na razie jesteś kolejnym b.u.r.a.k.i.e.m na tym forum)
Kzj90
evake
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2013, 18:17

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: evake »

art210 pisze:
evake pisze:do tego ten co usuwa moje pasty bo mu sie nie podobaja, a wiemy ze sa prawdziwe, mam ci cos do powiedzenia : pocaluj mnie w d...e :-D


inteligencji natura ci nie dała więc twe posty są usuwane - uzasadnij swą wypowiedż - a nie obrażasz od razu ( na razie jesteś kolejnym b.u.r.a.k.i.e.m na tym forum)
uzasadnij mowisz..? no to uzasadnie, jeszcze raz, bo juz nie pamietasz co usunales! wiec mysle ze pracujesz w toyocie
! w tekim razie pamietasz afere z lipca zeszlego roku, gdzie "mechenicy" zapomnieli dokrecic kola po przegladzie, i cala rodzina bysmy sie zabili (nawet sam dyrektor dzwonil z przeprosinami)... a w lipcu tego roku , po przegladzie , zaczelismy gubic zawleczki od klockow hamulcowych... mowi ci to cos???? wiec nie wiem kto tu jest burakiem.... przemysl zanim zaczniesz komus ublizac! moim zdaniem klienci powinni wiedziec co sie u was dzieje! i takich przypadkow jest wiecej, wystarczy porozmawiac z innymi klientami w poczekalni...
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

Witam
Ceny mają takie jak w każdym innym ASO - więc 35% wyższe niż w innym specjalistycznym warsztacie- NORMA. Jakość usług - ja ze swojego doświadczenia oceniam na BARDZO DOBRĄ. Byłem u nich w serwisie BOSCH z Seatem i skomplikowaną usterką przepustnicy (nikt nie chciał się podjąć). Zrobili i od razu było dobrze bez żadnych poprawek.
Pewnie zdarzają się jakieś wpadki jak wszędzie.
Co do podejścia do klienta - nie oczekujcie że będą rozwijać przed wami czerwony dywan i posypywać płatki róż pod nogi. Jest miło , jest gdzie usiąść, jest internet, TV, kawa, oferują jazdy próbne- czego chcieć więcej? Oceniam ten salon jako jeden z lepszych w Oce i w podobnym standardzie jak w innych dużych miastach
piter
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2013, 12:32

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: piter »

Witajcie, Przypadkowo trafiłem na forum o Carolinie i postanowiłem wyrazić swoją opinię. Zanim powstała Toyota w Ostrołęce serwisowałem swój samochód w Markach. Kiedy dowiedziałem się, że Carolina otworzyła swój nowy salon i serwis w Ostrołęce postanowiłem spróbować ponieważ już wcześniej słyszałem bardzo dobre opinie na temat tej firmy. Wiedziałem, że mają swój serwis w Warszawie na Woli, ale nie korzystałem bo za daleko i nie po drodze. Odwiedziłem Carolinę przy okazji dni otwartych nowego modelu i teraz odwiedzam ich regularnie co roku przy okazji przeglądu. Standardy obsługi mają na najwyższym poziomie. Tak jak wspominał mój przedmówca, pyszna kawa, poczekalnia, możliwość jazdy testowej nowym modelem, ogólny ład i porządek to już chyba standard. Fachowa, miła i uśmiechnięta obsługa. Doradcy zawsze wszystko wytłumaczą i udzielą fachowych porad. Jak przyjmują samochód zakładają pokrowce na siedzenia, otwierają zlecenie, wyjaśniają co będzie robione i podają koszty. Można czekać na miejscu, na życzenie podwożą do miasta ZA DARMO!, albo wynająć samochód zastępczy TANIO! Usługi robione są na czas, dodatkowe czynności i koszty konsultują w trakcie. Cóż można chcieć więcej:) Wszystkim polecam, tym co mają Toyoty i inne marko ponieważ maja tam też BOSCH SERWIS w dobrych cenach i w tym samym standardzie. I jeszcze ważna rzecz dla stałych klientów maja specjalne ceny i zniżki na kolejne przeglądy i zawsze można się potargować to coś opuszczą chociaż ceny są na starcie niższe niż w Warszawie i niewiele wyższe od tych u "Pana Kazia".
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

Potwierdzam zostałem podwieziony do domu przez pracownika ASO po tym jak zostawiłem u nich auto
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: art210 »

evake ------nie pracuje w toyocie, nie wiem nic o ,aferze nie usuwam twoich postów ( nie mam takiej możliwości ) ale nadal mi sie wydaje że nie jesteś zbyt rozgarnięty - bo po co pojechałeś tam na przegląd drugi raz i dałeś grzebać przy aucie skoro po pierwszym pobycie nie byłeś zadowolony -
Kzj90
evake
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2013, 18:17

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: evake »

art210 pisze:evake ------nie pracuje w toyocie, nie wiem nic o ,aferze nie usuwam twoich postów ( nie mam takiej możliwości ) ale nadal mi sie wydaje że nie jesteś zbyt rozgarnięty - bo po co pojechałeś tam na przegląd drugi raz i dałeś grzebać przy aucie skoro po pierwszym pobycie nie byłeś zadowolony -

dlatego ze po pierwszej katastrofie, kierownik toyoty obiecal ze osobiscie przypilnuje zeby to sie nie powtorzylo, dzwolnili przez kilka dni z przeprosinami ... no i oczywiscie naiwnie myslelismy ze po tak wielkiej aferze mechanicy bardziej przyloza sie do pracy...wielka pomylka!!!
jedyne czego zaluje, to ze nie wnieslismy skargi.

P.S.Dziwne ze przed moim postem przez kilka lat nikt nic nie napisal, a teraz sie posypaly pochwaly dla caroliny!!! :-D
mnie juz nikt nie przekona ze w osrolece jest dobry serwis !!!!
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

Ostatnio pisałem pochwały, ale w międzyczasie była sprawa z naprawą Paska B6 znajomego, nie potrafili zdiagnozować usterki niestety, wykręcali się że auto musi stać 3 tygodnie i czekać na coś...działanie na zasadzie-nie będę trzymał auta w warsztacie tak długo i zabiorę do innego warsztatu. Koniec końców auto pojechało na lawecie do ASO do Wawy.
KRYNIO
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 31 maja 2013, 22:32

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: KRYNIO »

czy to chodzi o passata b6 ? co się dzialo tak z ciekawości pytam.
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

Passat B6 na pompowtryskach, nie znam oznaczenia silnika ale okazało się w ASO że wszystkie wtryskiwacze do wymiany. Koszt blisko 10tys. ale jest akcja serwisowa VW. Akcja nosi oznaczenie 23H9...wszystkie wtryski wymieniono GRATIS na koszt VW.
KRYNIO
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 31 maja 2013, 22:32

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: KRYNIO »

to ciekawe, czy to silnik 2,0 czy 1,9 ale sie klientowi upieklo same koszty robocizny sa wysokie
pytanie jak on trafil do toyoty z vw
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

silnik 2.0, pojechał do toyoty bo tam jest serwis Bosch
Jaksa
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2011, 10:41

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: Jaksa »

ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce jest spoko i fajni ludzie tam pracują.....;)
A jeśli chodzi o PASSATA B6 to dzięki Toyocie Pan zaoszczędził 10tyś bo to oni go tam wysłali nie mówiąc o tym że warsztat który go wcześniej diagnozował rozłożył ręce i pogonił go do Toyoty :D
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

Z tego co mi wiadomo to znajomy zaoszczędził 10 tys nie dzięki Toyocie a dzięki akcji serwisowej VW. Do ASO VW i tak by trafił bo Toyota rozłożyła ręce i pogoniła klienta do Warszawy :) A co niefajne w tej historii to właśnie śmieszne fikcyjne odkładanie diagnozowania usterki w czasie na zasadzie "za 3 tygodnie będzie ktoś kompetentny, czy przyjdzie nowy skaner diagnostyczny itp" czyli "zabieraj Pan te auto z warsztatu i oddalaj się Pan szybko".
Nie twierdzę że Toyota nie pomogła klientowi, ale jeśli chodzi o wykrycie usterki-niestety jej nie wykryła
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: art210 »

Kurcze panowie jedziecie vw do serwisu toyoty i oczekujecie cudów - żeby mechanik zaraz po wjeżdzie za bramę wiedział na co jest chory wasz passat . Chociaż nigdy w życiu żaden z mechaników nie został przeszkolony w żadnym innym kierunku niż toyota ( serwis BOSCH to tylko fikcja - na wypadek gdyby nie było roboty na toyotę )
JEDNAK Z TOYOTĄ POJECHAŁ BYM DO NICH
Kzj90
pracownik
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2014, 9:47

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: pracownik »

Kris4724 do Twojej wiadomości, oraz wszystkich zainteresowanych sprawą Passata, Jestem pracownikiem CCC Toyota Ostrołęka i zostałem niejako wywołany do tablicy. Passat trafił do naszego serwisu po nieudolnej próbie naprawy w poprzednim serwisie. Jak każdy porządny serwis prowadzimy harmonogram prac (grafik). Samochód trafił do nas bez umówienia ponieważ była to sytuacja awaryjna. Mamy oczywiście świadomość, że nie wszystko można zaplanować i takie sytuacje zdarzają się. Wstępna diagnoza usterki została wykonana, a wynik diagnozy wskazywał na nieprawidłowa pracę układu paliwowego (wtryskiwacze), oraz dalsze usterki wymagające głębszej weryfikacji (potrzebny czas) Wcześniej spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem i wiedzieliśmy o akcji serwisowej na usterki wtryskiwaczy. Ze względu na maksymalne obłożenie serwisu w tym okresie, zaplanowane długoterminowe naprawy, poinformowaliśmy klienta, że dalsza diagnoza zostanie wykonana w późniejszym terminie. Kierownik w trakcie rozmowy z klientem zaproponował w tej sytuacji inne rozwiązanie korzystniejsze dla klienta. W Warszawie mamy zaprzyjaźniony serwis WV z którym współpracujemy. Kierownik skontaktował się z tym serwisem i poprosił o priorytetowe przyjęcie i naprawę Passata. Kierownik również zorganizował transport Passata do Warszawy. Jak się później okazało była już wcześniej ingerencja innego warsztatu w układ wtryskowy, a samochód nie był serwisowany w ASO i na dobrą sprawę serwis VW mógł odmówić naprawy na koszt producenta, ale po naszej interwencji zgodzili się wymienić wtryskiwacze bez kosztów dla klienta, oraz naprawę kolejnego uszkodzenia z mega rabatem. To tyle w tej sprawie. Jeśli chodzi o kompetencje mechaników Toyota Ostrołęka to nie tylko świetnie znają się na Toyocie, ale również na innych markach samochodów ponieważ mają doświadczenie z innych serwisów, szkolenia itp.
KRYNIO
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 31 maja 2013, 22:32

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: KRYNIO »

MAM PYTANIE
CZY KLIENT ZAPŁACIŁ ZA TĄ NAPRAWE W SERWISIE TOYOTY ?
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: kris4724 »

Do pracownik
Szczerze powiedziawszy to jestem pod dużym wrażeniem po Twoich szczegółowych wyjaśnieniach. Jeżeli tak to wyglądało, to zaangażowanie serwisu Toyoty w naprawę Passata zasługuję na najwyższe uznanie. Chylę czoła i życzę sobie i wszystkim żeby jakość usług pozostała na takim poziomie. Pozdrawiam
PS. Może następne autko to będzie Toyota? :)
pracownik
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2014, 9:47

Re: ASO Toyoty Carolina Car Company w Ostrołęce

Post autor: pracownik »

Odp. dla KRYNIO. Nie klient nic nie płacił w Toyocie. Kris4724, Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Dla nas każdy klient jest najważniejszy i do każdej sprawy podchodzimy z ogromną starannością. Oczywiście zapraszam do współpracy :)
Pozdrawiam
pracownik
ODPOWIEDZ