LEGALIZACJA ZBIORNIKA LPG okolice Ostroleki ???

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Tadao Ando
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2009, 11:47

LEGALIZACJA ZBIORNIKA LPG okolice Ostroleki ???

Post autor: Tadao Ando »

witam!

...jak w tytule po 3latach jazdy po polsce autem kupionym w belgi z ichniejsza instalacja i legalizacjami naraz okazalo sie iz nalezy bezwzglednie zrobic nowe badanie legalizujace zbiornik lpg w moim aucie gdzie najblizej OSTROLEKI znajde taki punkt ???

tomasz
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: LEGALIZACJA ZBIORNIKA LPG okolice Ostroleki ???

Post autor: Krzychu »

Witaj! Miałem ten sam problem w hondzie CR-V, najbliższy punkt to chyba Łomża, osobiście wymieniłem zbiornik na nowy zalegalizowany, zrobiłem to w Ostrołęce, cena nie była jakaś kosmiczna, tyle że mój zbiornik miał 8 lat, a co 10 lat pasowało by wymienić.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LEGALIZACJA ZBIORNIKA LPG okolice Ostroleki ???

Post autor: Mies »

Najblizsza Legalizacja to nie zadna lomza tylko Warszawa, a tak jak Krzychu napisal bardziej oplaca Ci sie wymienic zbiornik niz bawic sie w legalizacje starego.
Pozdrawiam
Tadao Ando
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2009, 11:47

Re: LEGALIZACJA ZBIORNIKA LPG okolice Ostroleki ???

Post autor: Tadao Ando »

...panowie ale z tego co mi powiedziano to legalizacja to jakies 200pln, no wybaczcie ale 69l- zbiornika za to, to ja nie kupie ?
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LEGALIZACJA ZBIORNIKA LPG okolice Ostroleki ???

Post autor: Mies »

jak 200 zł to zapraszam do Wawki, wydzial transportu i komunikacji i wiem ze tylko oni zajmuja sie homologacja i jej ew przedluzeniem. Najlepiej to zadzwon tam i sie z nimi umow.
Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ