Szukam Mechanika

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Kasiek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:15

Szukam Mechanika

Post autor: Kasiek »

Witam, poszukuję mechanika samochodowego w Ostrołęce, bądź bliskiej okolicy. Dobrego i rzetelnego oraz który nie oszuka.
proszę o jakiś adres, nr telefonu

z góry dziękuję za wszelkie informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam Mechanika

Post autor: Qrzysio »

Piotr Dzięgielewski w Łęgu Starościńskim
tel. 606-445-269

Dojazd:
W łęgu Starościńskim jest kościół. Naprzeciwko kościoła jest skręt w prawo - mała uliczka, skręca się o jakieś 270 stopni. Z tej małej uliczki skręcasz w lewo w bodajże 4 posesję - jest głębsza brama, a na podwórku stoi sporo samochodów.
AgresYa
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2007, 14:52
Lokalizacja: WO

Re: Szukam Mechanika

Post autor: AgresYa »

AUTO NAPRAWA
Radosław Kowalski
tel 603 671 853
ul Sosnowa 1 - Białobiel
prawie na samym koncu Białobieli po prawej stronie - tam jest tanio napewno, odradzam mechaników z ostrołęki jesli chodzi Ci o koszta, bo się za bardzo cenią, a kazdy i tak zrobi Ci to samo.
;)
ksiezniczka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2010, 8:50

Re: Szukam Mechanika

Post autor: ksiezniczka »

JESLI COS DROBNEGO TO TANIO ZROBI TEL.533531331
tiger66
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2011, 22:48

Re: Szukam Mechanika

Post autor: tiger66 »

Bardzo dobry mechanik jest na Czarnowcu jak jedziesz miniesz Tobolice to masz przed przystankiem w prawo i po lewej stronie będzie Adam K. firma chyba "auto-expert" masz tu do niego numer 692575557. Gość zna się naprawdę. Robiłem u niego już trzy samochody i nowsze (2010r.) i starsze ma komputer, nabija klimy, odgrzybia, no i mechanika pełen serwis. Kasował mi błędy robił czujniki itp. Idzie się z nim dogadać cenowo chyba najtaniej mnie wyszedł z tych wszystkich co jeździłem do tej pory.
tony
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2011, 11:02

Re: Szukam Mechanika

Post autor: tony »

A ja polecam nową ekipę z Bosch-Service na Warszawskiej. Dałem im w ostatnim miesiącu do naprawy 2 samochody, w tym jeden na wymianę sprzęgła i jestem zadowolony. Szybko i dobrze zrobione, a co najważniejsze tanio!!
P.s. tak apropo niezłą rewolucję kadrową musieli tam przejść i chyba na wielki plus.
Pozdrawiam
kamil8
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, 8:28

Re: Szukam Mechanika

Post autor: kamil8 »

Qrzysio pisze:Piotr Dzięgielewski w Łęgu Starościńskim
tel. 606-445-269

Dojazd:
W łęgu Starościńskim jest kościół. Naprzeciwko kościoła jest skręt w prawo - mała uliczka, skręca się o jakieś 270 stopni. Z tej małej uliczki skręcasz w lewo w bodajże 4 posesję - jest głębsza brama, a na podwórku stoi sporo samochodów.

Popieram Qrzysia.
Ja od 3 lat nigdzie indziej nie zostawiam samochodu, bo wiem że tam wszystko będzie zrobione jak należy.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Szukam Mechanika

Post autor: przeklinak »

ja za to się na nim zawiodłem i jeżeli jest możliwość to sam robię auto ;)
ODPOWIEDZ