Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: major »

Witam forumowiczów

Czy był ktoś z was na dniach w LIDLu bądz biedronce? jakiś czas temu były tam dywaniki samochodowe, wtedy nie potrzebowałem a teraz kurcze by sie nowe przydały. Nie wiecie czy moze są aktualnie?
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: Fajrant »

w Biedronce nie ma :)
a do Lidla mam daleko
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: pudeleQ »

Co prawda to prawda. Kiedyś kupiłem w lidlu dywaniki. Ciężko je doczyścić i dywanik kierowcy szybko się wyciera.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: kruk453 »

Też bym wolał kupić dywaniki w sklepie z akcesoriami samochodowymi niż w supermarketach ;)
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: major »

W swoim samochodzie mam dywaniki welurowe za które zapłaciłem ponad stówke. A teraz dla ojca chciałem kupić, nie jest wymagający a co do trwałości to powiem tak - przejechał łącznie przez 10lat niecałe 30tys. km. wiec o czym mowa.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: kruk453 »

Na allegro nie wiadomo co się kupi. Zależy jeszcze od użytkowania ;)
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: Tanatos »

A ja zaproponuję Ci inne rozwiązanie. Nieco droższe, lecz z pewnością bardziej estetyczne, trwalsze i przede wszystkim wedle własnego upodobania.

Idziesz do sklepu z dywanami -dajmy na to Komfort - kupujesz materiał. Wcześniej przygotowany szablony dywaników (wystarczą 2), idealnie docięte do kształtu podłogi w okolicach foteli i kanapy dajesz pracownikowi sklepu, aby dociął materiał na kształt szablonu. Następnie zaś obszył dywaniki wybraną przez Ciebie nicią (mają kilka kolorów do wyboru). Jak jeszcze dopłacisz ekstra, to zrobią Ci nawet dziurki przeznaczone do fabrycznych "zakotwiczeń" w podłodze auta.

Całość będzie kosztować około 100zł. Ale moim skromnym zdaniem warto. Primo - estetycznie, secudno - trwale, tertio - indywidualnie, bo sam dobierasz materiał, kolory etc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: kruk453 »

A komu by się chciało robić dywaniki samochodowe z normalnych domowych dywaników?? :) he he
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: Tanatos »

Jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz, to lepiej zamilcz. Dywan a wykładzina to troche inne rzeczy. Dywaniki samochodowe robi się z cieńszych materiałów niż dywany domowe...

Chyba wychodzisz z założenia, że dywaniki samochodowe wykonuje się ze specjalnych, prototypowych materiałów, opracowanych przez NASA, zatwierdzonych przez Komitet Orderu Uśmiechu i Drużynę Actimela. Oświecę Cię - są to te same komponenty, z których robi się wykładziny pokojowe.

Ja do niczego nie zmuszam. Jedynie piszę o takiej możliwosci, jeśli ktoś jest estetą. Ty najwyraźniej nim nie jesteś i nie widziałeś nigdy na oczy indywidualnie wykonych dywaników samochodowych. Gdybyś je zobaczył zmieniłbyś zdanie. No ale moze Ty preferujesz te tuningowe - z wyszytym tygrysem, lub też - robiące furorę na wichurowych dziewczynach - imitujących teflon/blachę czy co to tam niby ma być...
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: Bart3kk »

Ja kupiłem na allegro swoje dałem też koło stówki ,już wytrzymały 30.000 kilometrów :) więc warto dobrze zapłacić i się cieszyć z dobrej jakości :)
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dywaniki samochodowe w LIDL-u

Post autor: kruk453 »

Widocznie ci się udało trafić na dobry wybór ;)
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
ODPOWIEDZ