hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
wedd
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2010, 9:31

hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: wedd »

Witam. Gdzie w Ostrołęce (i okolicach) mogę założyć w dobrej cenie hak samochodowy do Audi A3 ?
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: fermik1987 »

Ja zakładałem kilka lat temu na ostrowskiej gdzie wymieniają i sprzedają opony,na przeciwko tego punktu na tej samej posesji jest warsztat i tam mi zrobili,póki co wszystko jest ok:)odpukać heh:) :D
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: Stacja-NET »

Ja nie mogę polecić tego zakładu. Nabijałem u nich klimatyzację i nie sprawdzili szczelności układu - na zaworze nabijającym była.

Na prośbę wystawienia faktury coś mówili pod nosem, że teraz nie mogą, by przyjechać w następnym tygodniu.


Co do montażu haku to wystarczy wiertarka, wiertło do metalu fi 10mm i klucz z grzechotką. Czas pracy ok 1godziny.
Hak polecam kupić w sieci np. allegro
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 10:54 przez Stacja-NET, łącznie zmieniany 1 raz.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: fermik1987 »

Odnośnie montażu hak ja nie mam zastrzeżeń,co do naprawy auta,to ja tam nie robię wiec nie wypowiem się na ten temat jak u nich z naprawami.
p.s jak ktoś za bardzo nie zna się na montażu to lepiej dać specjaliście,takie moje zdanie
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: 26aqua »

ja też kiedyś na ostrowskiej zakładałem hak, wszystko jest ok ale.... ich podejście do klienta sprawia że nie mogę ich polecić. Umówiłem się na konkretny dzień, konkretną godzinę, przyjeżdzam a tam mi oznajmiają ze hak nie dojechał trzeba trochę poczekać bo już jedzie. czekałem godzinę, w końcu umówiłem się na drugi dzień. Przyjechałem a tam oznajmiają ze trzeba poczekać bo haka nie ma!!!!!!!!!!!! przyjechał po pół godzinie. załozyli go w końcu ale więcej tam nie byłem. tak że raczej nie polecam
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: hooLigans »

tak trochę nie w temacie ale tez z motoryzacji :D
gdzie w Oce można założyć xenony/bixenony??
wedd
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2010, 9:31

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: wedd »

ale podajcie jakieś koszty przykładowe ? sam hak nowy na Allegro kosztuje 150-200 zł.
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: fermik1987 »

Jak jest te audi z nowszych modeli no chodzi mi nawet jakis5-6 latek to lepiej kup oryginalny ,nawet może być używany w bdb stanie(na allegro można spokojnie znaleźć)Odradzam uniwersalne lub jakieś samoróbki co inni wystawiają na allegro :o
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: Stacja-NET »

Nie polecam kupować nowego haka za poniżej 400zł. Cały w rdzy będzie już po jednej zimie.

Jak auto młode (mniej niż 7lat) to polecam tak jak fermik1987 używany ale oryginalny.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
Sztywcik
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:58

Re: hak w samochodzie - gdzie założyć ?

Post autor: Sztywcik »

Wypowiem się na ten Warsztat przy Ostrowskiej. Chłopaki od zmieniana opon są spoko, ale Ci mechanicy na przeciwko to totalne nieporozumienie. Nie polecam.
Byłem tam raz i więcej nie zamierzam być.
ODPOWIEDZ