PRZYCIEMNIANIE SZYB

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Post autor: AriS »

Witam .
Wiem , że już były takie tematy , wiem , że znajdę w wyszukiwarce .
TO NIE JEST SPAM .
Możecie mi zaoferować kogoś kto potrafi to zrobić dobrze ( nie , żeby wyskoczyły burchle itp ) i w miarę nie drogo ? Najlepiej w Ostrołęce lub okolicach .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: PRZYCIEMNIANIE SZYB

Post autor: muszelka »

Polecam przyciemnianie w Mławie. Mój Mąż tam robił trzy lata temu i do dzis wszystko wygląda super ani jednego burchla...
Siostrzeniec robił tam kilka miesięcy temu i tez jest zrobione dobrze... Profesjonalizm... Lepiej jechac troszkę dalej ale mieć zrobione dobrze... Ostrołęki raczej nie polecam...
tel. 609-311-513
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: PRZYCIEMNIANIE SZYB

Post autor: przeklinak »

a właśnie ze jest jeden punkt gdzie robią dobrze ale podobno nie najtaniej ( tak przynajmniej słyszałem )
sam u nich a polecił ich mi mój kolega
przednie boczne szyby mam przyciemnione na dopuszczalną normę i było to robione metodą "opalania" czy jak się to tam nazywa :)
zakład znajduje się na ul.Jodłowej 24
u mnie za clio 2 wszystkie szyby boczne i z profilowaną szybą tylną wzięli 400 zł
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: PRZYCIEMNIANIE SZYB

Post autor: netespl »

picia4 pisze:a właśnie ze jest jeden punkt gdzie robią dobrze ale podobno nie najtaniej ( tak przynajmniej słyszałem )
sam u nich a polecił ich mi mój kolega
przednie boczne szyby mam przyciemnione na dopuszczalną normę i było to robione metodą "opalania" czy jak się to tam nazywa :)
zakład znajduje się na ul.Jodłowej 24
u mnie za clio 2 wszystkie szyby boczne i z profilowaną szybą tylną wzięli 400 zł
Żadna metoda opalania tylko zwykła folia samochodowa, opalarki używa się do profilowania, gdyż folia jest termoplastyczna (jak zresztą prawie każda samochodówka). Zakładu nie polecam ze względu na złodziejskie ceny, już nawet w Wawie mają taniej.
ODPOWIEDZ