Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: niemato »

Witam.Czy wie ktoś może jak się nazywa sklep motoryzacyjny koło mleczarni albo ma może na niego namiar telefoniczny.Kolega mi polecił więc chciałbym zadzwonić.Szukam taniego paska klinowego :D
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: _RAMZESEK_ »

FOTA
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: niemato »

okazało się że jednak w oscarze taniej o 11 zł niż w FOTA :D,ale dzieki kolego
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: Infom »

Fota = Flota wydana , bo jest to najdroższy sklep z częsciami do auta!!!
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: pudeleQ »

W razie czego jest jeszcze InterCars, tam można nawet dosyć dobrze targować cenę, mimo że nie ma się karty klienta ani działalności gospodarczej.
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: niemato »

Znajomy polecał Fote,mówił że tam taniej kupuje części także nie wiem.Swoją drogą szukałem w necie ale akurat do mojego samochodu nie ma na allegro.chciałem kupić w internecie bo np za komplet sprzęgła dałem 250 zł gdzie w sklepach chcieli koło 400 :D
stonefree
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 paź 2006, 18:31
Lokalizacja: Południowa prowansja ;)

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: stonefree »

Fota daje korzystne upusty stałym klientom, to fakt. Natomiast w wielu przypadkach drobne części, albo na przykład płyny eksploatacyjne w serwisach można kupić w porównywalnej cenie i w nieporównywalnie lepszej jakości, więc warto pytać. Osobiście, jeżeli chodzi o sklep z częściami, polecam Resmot na ul. Kościuszki. Nie jestem kuzynem ani udziałowcem :) ale ceny zawsze były ok i nigdy nie miałem problemu ze zwrotem lub wymianą.
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Sklep motoryzacyjny koło mleczarni

Post autor: kris4724 »

NIE POLECAM!!!
Pojechałem po paski klinowe do clio, podałem wszystkie dane które chcieli,kupiłem paski, pojechałem do mechanika a ten że paski są od innego modelu-bez komentarza. Innym razem poprosiłem o olej do skrzyni biegów - powiedzieli że wchodzi 2 litry w Focie, mechanik zaczął wymieniać a tam wchodzi 3,4 litra i do tego inny nie 75w90 (jaki mi sprzedali) tylko według katalogu 75w80. ZERO PROFESJONALIZMU. Jakby tam zatrudnić szympansa i by coś tam sprawdzał w katalogach to efekt zakupów byłby podobny.
ODPOWIEDZ