Focus WRC

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Focus WRC

Post autor: przeklinak »

dziś widziałem właśnie takie auto i była na nim karteczka czyli prawdopodobnie jest na sprzedaż !
może ma ktoś jakieś informacje na temat tego auta (dane techniczne, cena itp.)? albo jakiś link na allegro np , o ile tam został wystawiony
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Focus WRC

Post autor: Pelikan »

Wchodzimy w Allegro, wybieramy dział [Motoryzacja] -> następnie zaznaczamy w filtrach miejscowość OSTROŁĘKA, dalej wybieramy FORD FOCUS i mamy ostrołęckie Focusy. Powodzenia.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Focus WRC

Post autor: przeklinak »

myślisz że nie próbowałem ! nie ma ! to było auto na WOS więc może wpisał inną miejscowośc lub u znajomego na koncie ma

żeby auto stało to bym spojrzał a że jechało to ... :/
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Focus WRC

Post autor: Siara »

Było kiedyś ogłoszenie o tym focusie, o ile chodzi o tego srebrnego z naklejką WRC z boku, ale już zniknęło. Niestety nie pamiętam ceny, ale coś mi świta, że to normalny focusik ( chyba 1.8 ) z kilkoma dokładkami stylistycznymi ala WRC.

p.s. a renówkę "opchłeś"? :P
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Focus WRC

Post autor: MISIO »

jest, jest :) ford focus wrc był produkowany od 99 roku, między 2001 a 2009 nazywał się focus RS WRC. W tym roku (2010) ford wypuścił focus rs wrc edition, ale były to ilości bardzo ograniczone i za astronomiczne pieniądze.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Focus WRC

Post autor: przeklinak »

MISIO widzę że nie bardzo rozumiesz temat :) to że takie auta są to każdy wie :) tu chodzi tylko o konkretne auto które jeździ po oce i do sprzedaży jest :)

fooxes jak Siara napisał jeździ taki srebrny ala wrc z naklejką wrc na przednich drzwiach szkoda tylko że to tylko stylistyka
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Focus WRC

Post autor: _RAMZESEK_ »

Dokladnie, to tylko pakiet stylizacyjny..zderzaki, progi, ale pod maska moze byc nawet zwykle 1.6 :?

To autko czesto stoi kolo galerii, widac gołym okiem ze bylo malowane i nikt nie przylozyl sie do tego aby to wygladalo dobrze... spojrz na lewe drzwi i lewy tylni blotnik. Różnica jest widoczna golym okiem. Jak dla mnie to szalu nie robi, na twoim miejscu szukałbym jakiegos diesla 1.9tdi zmodzonego(ibiza,golf IV 4motion) do 200KM i spalanie wtedy 5-6L /100 8)
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Focus WRC

Post autor: przeklinak »

ja go widziałem tylko jak jechał więc wiec nie wiedziałem jak dokładnie z tym autem jest :)
ogólnie to bardziej szukać będę Leona Cupre 1.9 diesla tak ze 150 koników ale jeszcze mi kilka złotówek brakuje :) chociaż jakbym znalazł ładnego Focusa RS to może i takie auto zakupię
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Focus WRC

Post autor: _RAMZESEK_ »

Seat Leon Cupra fajne autko, 150KM ARL 4x4 i mozna latac...do tego jakis CHIP i mamy 190KM... tylko po co przeplacac za ,,cupre"? to tylko pakiet a wersja topsport tez jest fajna...:) grunt aby bylo 4x4 wtedy lepsza frajda..:)
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
ODPOWIEDZ