Solidny Serwis samochodowy

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Anna22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:25

Solidny Serwis samochodowy

Post autor: Anna22 »

Witam. Mam kłopot z samochodem gdzie w Ostrołęce znajduję się solidny serwis?
Co sądzicie o serwisie Bosch przy ul. Warszawskiej - znajduję się on blisko mojego miejsca zamieszkania.
Dziękuję za odpowiedź.
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Solidny Serwis samochodowy

Post autor: hunter »

Auto-park na grabowie, robiłem tam klime i opony i większych zastrzeżeń nie miałem ale wiadomo ze skomplikowane czynności to nie były ;) o boschu w sumie nie slyszalem nic poza tym że ostatnio ich linia diagnostyczna nie spełniała nowych wymogów. No i na kawałek dalej na przeciwko jest ale chyba tylko blacharski to slyszalem historie ze części lubili przekładać. No ale w auto parku bylem a o tamtych tylko słyszałem więc trzeba do tego z przymrużeniem oka stosować.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Solidny Serwis samochodowy

Post autor: Qrzysio »

W Boschu modernizowali linię ale diagnostyczną - do przeglądów samochodów. To akurat duży plus, bo pomiary będą dokładniejsze.

Co do lakiernika przy boschu to słyszałem bardzo dobre opinie, w razie zlecenia z ubezpieczenia doradzają i podpowiadają jak zrobić w konfliktowych sytuacjach z ubezpieczycielem.

Co do serwisu, to nie słyszałem nic na ich temat, więc nie mogę się wypowiedzieć.
ODPOWIEDZ