Pranie tapicerki samochodowej

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: Trzciniak »

Odswiezam temat? Moze polecicie kogos? Tapicerka kremowa.
Awatar użytkownika
jakubs
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2014, 21:13

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: jakubs »

legolas pisze:Nie ma reguły na to. Jest cena minimalna oscylujaca w granicach 100zł-130zł, ale kazdy z pioracych liczy sobie inaczej takowa usluge prania wnetrza, w zaleznoci jak bardzo wnetrze jest brudne, zeniedbane i czy np trzeba prac kompleksowo podsufitke i podloge etc etc.
Cena proszku Karcher (małe opakowanie) to 35-40 złotych. Na średnio zabrudzony samochód zużywa się około 2 miarek (z górką - za 10 złotych, firmy kupują proszek po 10 kg, więc w przeliczeniu jest jeszcze taniej). Sprawny "czyściciel" każdy samochód zrobi w góra 1,5 godziny. Koszt czyszczenia osobówki (u klienta) nie powinien przekraczać 80 zł. Mówię o czyszczeniu wszystkiego, co da się wyczyścić. Skąd o tym wiem? Sam czyściłem przez 5 lat :-). Nigdy nie zażądałem więcej niż 100 zł.
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: _RAMZESEK_ »

Ja mam tapicerke kremowa (skóra) i tak jak wyzej napisalem WIZJA tzw. Chillout Restauracja, tam mi ladnie ogarneli cale auto
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
marek5x514
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2011, 12:19

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: marek5x514 »

jakubs pisze:
legolas pisze:Nie ma reguły na to. Jest cena minimalna oscylujaca w granicach 100zł-130zł, ale kazdy z pioracych liczy sobie inaczej takowa usluge prania wnetrza, w zaleznoci jak bardzo wnetrze jest brudne, zeniedbane i czy np trzeba prac kompleksowo podsufitke i podloge etc etc.
Cena proszku Karcher (małe opakowanie) to 35-40 złotych. Na średnio zabrudzony samochód zużywa się około 2 miarek (z górką - za 10 złotych, firmy kupują proszek po 10 kg, więc w przeliczeniu jest jeszcze taniej). Sprawny "czyściciel" każdy samochód zrobi w góra 1,5 godziny. Koszt czyszczenia osobówki (u klienta) nie powinien przekraczać 80 zł. Mówię o czyszczeniu wszystkiego, co da się wyczyścić. Skąd o tym wiem? Sam czyściłem przez 5 lat :-). Nigdy nie zażądałem więcej niż 100 zł.
Bez urazy, jak można uprać samochód w góra 1,5 h ??? Chyba, że mówisz o odkurzeniu i i wytarciu plastików !!! A gdzie reszta ? pranie i umycie chociaż szyb wewnątrz.. Sam piorę i gdybyś napisał, że 4-5 godzin to mógłbym się zgodzić, chociaż to też wątpliwa jakość..Mi z dokładnym czyszczenie plastików schodzi się 5-7 godz i bez obijania :)
AdAm159
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2015, 17:09

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: AdAm159 »

Mam pytanie gdzie w Ostrołęce w miarę tanio można uprać przednie siedzienie dokładnie mi chodzi o jedno siedzenie bo wylał mi sie napój i została plama i ile mniej więcej by to kosztowało? a jeśli macie własne dobre pomysły to czym mógłbym sam domowym sposobem usunąć tą plame?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: Qrzysio »

W każdej myjni ręcznej piorą siedzenia. Zapytaj np. na Bohaterów Warszawy (przy hurtowni warzyw i owoców).
Harry
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 23 lut 2011, 12:30

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: Harry »

Też interesuje mnie kompleksowe wypranie wnętrza samochodu dostawczego (wysoka skrzynia), więc musi dać rade wjechać gdzieś do środka, ponieważ pogoda teraz nie za bardzo sprzyja. Proszę o podpowiedz gdzie można to porządnie zrobić.
Mks
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2016, 9:43

Re: Pranie tapicerki samochodowej

Post autor: Mks »

Polecam tel.: 889 930 522.
ODPOWIEDZ