Prostowanie felg aluminiowych

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: baja bongo »

Gdzie prostują alufelgi w Ostrołęce? Mam nieco pogięte felgi, podczas jazdy czuć jak trochę rzuca autem. Kolega polecał mi serwis w Warszawie, ale mam nadzieję, że ktoś bliżej to zrobi.

Gdzie można się udać z takim zleceniem i jakie są ceny?
konradg9
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:51

Re: Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: konradg9 »

Kolego z tego co się orientuje to z takim zleceniem możesz się udać do chłopaków na ostrowskiej. Jakiś czas temu mój brat u nich prostował felgę. Koszt w zależności od stopnia uszkodzenia, on płacił ok. 100 zł
VIERTARA
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: Infom »

na steyera w tych domkach tam gdzie jest wulkanizacja prostuja felgi ale co do obsługi mam zastrzeżenia i tam nie jeżdże
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: baja bongo »

100 zł za felgę to chyba sporo. nie są dużo pogięte, albo ja się nie znam i źle oceniam.
Mimo wszystko powiedz, gdzie dokładnie na Ostrowskiej, podjadę i zapytam jak to wygląda.
konradg9
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:51

Re: Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: konradg9 »

Kolego ta cena obejmowała spawanie pęknięcia oraz prostowanie,tak więc jeśli piszesz że u Ciebie są delikatnie pogięte to przypuszczam że i cena będzie inna. Zakład znajduje się na wysokości ulicy prowadzącej na os. Kwiatowe (wulkanizacja na jednym placu z gazownikiem i jakąś mechaniką). Z tego co wiem gościu zabiera felgi do prostowania do Ostrowi.
VIERTARA
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: przeklinak »

baja bongo pisze:100 zł za felgę to chyba sporo. nie są dużo pogięte, albo ja się nie znam i źle oceniam.
minimalnie zawsze biorą 60-70 zł taniej nikt Ci tego nie zrobi wiem bo już sam kilka razy prostowałem
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Prostowanie felg aluminiowych

Post autor: pudeleQ »

Na Steyera i ja prostowałem felgi, ale również mam zastrzeżenia co do obsługi, tak jakby robili tam z przymusu.
ODPOWIEDZ