Nowa myjnia PROFIT

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Nowa myjnia PROFIT

Post autor: tommi »

Testował ktoś z forumowiczów skuteczność mycia na w/w myjni. Czy mocno zabrudzone auto da się domyć bez użycia gąbki??
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: fermik1987 »

Po każdej myjce trzeba poprawić szczotką....zbyt mocne ciśnienie uszkodzi lakier przecież :o
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: tommi »

fermik1987 pisze:Po każdej myjce trzeba poprawić szczotką....zbyt mocne ciśnienie uszkodzi lakier przecież :o

jak stoi w opise na stronie wlasciciela podczas mycia w wodzie jest mikroproszek ktory ma dzialac jak tysiace malych gabek :? :? Jednak wydaje mi sie iz nic nie zastapi tradycyjnej gabki lub szczotki aby domyc mocno brude auto.
Cisnienie w myjni ma uszkodzic fabryczny lakier :shock: pierwsze slysze :lol:
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: fermik1987 »

No to właśnie usłyszałeś :twisted:
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: fermik1987 »

Wyobrażam sobie jakie kolejki będą w te dni otwarte :D Chamstwo będzie pchać się 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: Qrzysio »

Będzie fajnie, bo karki przyjadą z ręcznikami i od razu będą beemy wycierać do sucha. Dobrze, że jest aż 6 stanowisk, w soboty nie powinno być zapchane tak bardzo jak przy Coloseum.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: Infom »

krzysiu jakieś kompleksy masz ? bo tyko karki i karki Ci przeszkadzają na myjkach?

a co do myjni duży plus za ilość stanowisk i miejsca - nie to co przy coloseum, żeby odkurzyć samochód i później umyć auto trzeba dwa razy wjeżdzac na plac i manewrować :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: Infom »

Qrzysio pisze:Będzie fajnie, bo karki przyjadą z ręcznikami i od razu będą beemy wycierać do sucha. Dobrze, że jest aż 6 stanowisk, w soboty nie powinno być zapchane tak bardzo jak przy Coloseum.


... a że ręcznikiem ktoś wyciera do sucha to normalne i ja tak robię żeby nie było widocznych zacieków i plam na lakierze od kropli wody!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: Qrzysio »

Absolutnie nie mam kompleksów. Kiedyś po prostu zobaczyłem taką sytuację i bardzo mnie to rozbawiło.

Podziwiam niektórych ile serca wkładają w mycie auta. Ja nie mam w tym żadnej pasji. Po kilku kilometrach i tak się ubrudzi.
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: incognitusek »

znajomy byl. bardzo zadowolony. auto terenowe faktycznie ma teraz czysciutkie :)
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: hempgru »

no jestem ciekaw czy to prawda z tym myciem za free..
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: Stacja-NET »

Kolejka taka, że samochody stały na "obwodnicy".

Przyjechałem po promocji i umyłem auto bez kolejki.
Myjnia lepiej myjnie od tej przy Colosseum.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: malykazio »

Wycierać? Przecież miało być bez wycierania, bo magiczna woda, magiczny proszek i to wszystko w kupie miało nie pozostawiać śladów po wyschnięciu :)
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: antorf »

bez gąbki brud nie puści -żadne magiczne mikroproszki nie pomogą.
3XS
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2011, 12:05

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: 3XS »

Teoretycznie jest super. Praktycznie trzeba pociągnać szczotka lub gabką bo inaczej auto jest "prawie czyste". Ale, ale..... jest zakaz mycia ręcznego :)

W praktyce jest tak, że płaci się za proszek a często leci tylko woda. W pierwszych dniach myjąc proszkiem widać było wyraźnie, że coś do wody jest dodane. Potem było widać już mniej a ostatnio myło się samą wodą.

To granda - pracownika w budce nie było a telefon podany na reklamie nie odpowiadał. Nic dziwnego, że w super myjni kolejek nie ma.

Było kilka osób, które również zauważyły, że z pistoletu leci czysta woda. Ludzie, dzwońmy i piszmy do właściciela - to, ze płacimy "tylko" np. 5 zł nie zwalnia właściciela z obowiązku prawidłowego wykonywania usługi, czyli dostarczenia tego, za co płacimy.
arkadius176
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2011, 16:06

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: arkadius176 »

W zupełności zgadzam się z powyższą opinią. Na początku jakoś dało się umyć tam auto i w miarę się domywał, ale teraz 2 dni temu myłem tam samochód. Rezultat : auto jak było brudne tak jest nadal, a dodam że nie było to jakieś szybkie mycie na odwal starałem się dokładnie i długo myć za 10 zł. Jednym słowem LIPA nie polecam...
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: sKaLpeL »

wszystko pięknie i super jak było otwarcie, a teraz pożal się Boże, dlatego wolę tę myjnię wcześniej na terenie hurtowni i warzyw, tam płacę 15zł i siedzę, a samochód myją pracownicy tej myjni. fajnie, szybko i przede wszystkim dobrze umyte auto
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: antorf »

myjnia fatalna- bez gąbki nie umyjesz dokładnie
Dodek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2011, 15:32

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: Dodek »

Według mnie myjnia PROFIT tylko na początku była dobrze ustawiona no a teraz coś nie tak z tym proszkiem... Wróciłem do myjni koło COLOSEUM, jest obsługa więc nie musze sam myć auta i jestem zadowolony.POLECAM!
KRZYSIEK2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:56

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: KRZYSIEK2 »

myjnia koło starej chaty zrobiła się tańsza 1zł na min
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa myjnia PROFIT

Post autor: sKaLpeL »

filip pisze: Przy rozmowie ze znajomym wspomniał mi,iż myje on auto na myjni ręcznej Martex tuż przed profitem,na terenie hurtowni warzywno-spożywczej, i powiem szczerze,że od tamtej pory jestem bardzo zadowolony, mycie nie kosztuje dużo bo płace z woskiem 20 zł, i auto jest opłukane,umyte,i wytarte do sucha,nawet panowie wytrzepują dywaniki, a gumowe myją i wycierają progi . Tak że naprawdę polecam,ponieważ nie ma kolejek,szybko myją, a jak ktoś nie ma czasu to może się telefonicznie umówić, i co było dla mnie miłym zaskoczeniem, że jest poczekalnia,gdzie miło można posiedzieć oglądając telewizje,bądź czytając gazete i czekając na swoje auto aż będzie lśniło

przychylam się do tej opinii, też korzystam z tej myjni ręcznej, chłopaki robią dobrą robotę, zawsze jestem zadowolony z umycia mojego auta, a cena jest przystępna, osobiście też robiłem raz pranie tapicerki, i też byłem zadowolony,
ODPOWIEDZ