Serwis motocykli.

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Serwis motocykli.

Post autor: baczek07 »

Witam wszystkich ! Przeprowadziłem się w okolice Ostrołęki i szukam jakiegoś serwisu motocyklowego który wymieniłby w moim crossie(honda cr250) szprychy, napęd i ogólny przegląd wszystkiego przed sezonem. Pozdro !!! :faja:
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Serwis motocykli.

Post autor: _RAMZESEK_ »

moge dac Ci namiar na chlopaczka ktory robi to kilka km od Oki, a dokladniej w Borawe
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Re: Serwis motocykli.

Post autor: MłodyGSX-R »

koło to najlepiej daj do serwisu rowerowego, bo tu trzeba mieć trochę doświadczenia i wyczucia. Natomiast z pozostałymi rzeczami odezwij się do mnie na gg 3824424, dam Ci namiary na kompetentną osobę.

PS. Gdzie latasz tą CR?
xxx560
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2011, 22:21

Re: Serwis motocykli.

Post autor: xxx560 »

osobiscie nie polecam ,tego serwisu ,pracuja tam praktykanci z urzedu pracy naprawa tam to porazka,spiepszyli mi powarznie motocykl ,i zaczela sie walka z sewisami ,trafilem do hondy w warszawie ,jak mi zrobili wycene mojego xx,to zbladlem ,ale jak mechanik zobaczyl tablice rejstr,to po cichu kazal mi zabierac moto ,i odnalezc w ostrolece czlowieka o ksywce Pyza,ktory dla nich pracowal,cudem znalazlem go w rzekuniu,i powiem szczeze w dwa dni tak mi sprzet ogarnol ze nigdy tak nie latal,a koles robi praktycznie wszystko.
GRK001
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2012, 9:05

Re: Serwis motocykli.

Post autor: GRK001 »

xxx560 pisze:osobiscie nie polecam ,tego serwisu ,pracuja tam praktykanci z urzedu pracy naprawa tam to porazka,spiepszyli mi powarznie motocykl ,i zaczela sie walka z sewisami ,trafilem do hondy w warszawie ,jak mi zrobili wycene mojego xx,to zbladlem ,ale jak mechanik zobaczyl tablice rejstr,to po cichu kazal mi zabierac moto ,i odnalezc w ostrolece czlowieka o ksywce Pyza,ktory dla nich pracowal,cudem znalazlem go w rzekuniu,i powiem szczeze w dwa dni tak mi sprzet ogarnol ze nigdy tak nie latal,a koles robi praktycznie wszystko.
Mam prośbę do klienta co to napisał jakby mógł podać namiar do tego Pyzy.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Serwis motocykli.

Post autor: gutek »

Pyza zna się na robocie, robił mi synchronizację w GSXF i rewelacja. Polecam.
frkrz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2015, 19:44

Re: Serwis motocykli.

Post autor: frkrz »

witam ma ktoś namiar na "pyze"z góry dziękuje
karambit
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:38

Re: Serwis motocykli.

Post autor: karambit »

rzekuń ostrowska 23 ,509016115,jak nie odbiera to wyslij sms w spr ,tam wiecznie cos sie dzieje
duda69
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2018, 11:16

Re: Serwis motocykli.

Post autor: duda69 »

Nie polecam Pyzy.Naprawiał mi skuter od maja 2017 do kwietnia 2018 i nic nie zrobił.
Taki z niego mechanik,jak ze mnie ksiądz.
karambit
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:38

Re: Serwis motocykli.

Post autor: karambit »

to konkurencja teraz sie wzieła za opluwanie, żenda .a zaraz gdzies wyskoczy jakas super opinia na jakiegos mechanika.bywam w tym warsztacie dosyc czesto,jest tam od zawsze kolejka ,ale to akurat dobrze swiadczy o warsztacie.A FAKT ZE AUTOR GÓWNO WIE ,PYZA NIE NAPRAWIA SKUTERÓW,ze wzgledu na brak czasu.gdzie moje motocykle robi od lat,a jak chciałem mu wstawic skuter dla curki,dał mi tel,do kolegi, pozdrowienia dla kłamczuszka(a z reszta widzimy sie na zlocie w pieckach pozdr
duda69
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2018, 11:16

Re: Serwis motocykli.

Post autor: duda69 »

Ja nie jestem żadną konkurencją.Piszesz że Pyza nie robi skuterów??
Skoro podjął się naprawy to chyba zna się na rzeczy.

Najpierw zmieniał uszczelki 3 miesiące,potem prubował jakis swój gaźnik wsadzić tylko nic z tego nie wyszło.
Skuter dałem do Łomży do pewnego mechaniora chwalonego w łomży.

w 10 dni wstawił gaźnik dellorto 19mm,króciec ssania,filtr stożkowy i gitara.
I nie myśl sobie że reklamuje mechanika z łomży,bo nie mam tam znajomych.

To samo mogę powiedzieć o Andrzeju z Olszewa-Borek.Do podstawowych rzeczy to on jeszcze ma pojęcie,ale jak już trzeba pogrzebać w silniku,cylindrze lub uszczelnić filtr powietrza to jest cienki bolek.

Być może Pyza jest super mechanikiem od dużych motocykli,ale w takim razie nie powinien pajacować przez prawie rok i nic nie zrobić.To jest gość nieodpowiedzialny.

Znam jeszcze takich mechaników co biorą skuter na dłuższy czas,niby nie potrafią zrobić a skuter jest jako dawca do podmiany części.Oczywiście nie z każdym klientem tak robią,ale takie numery u niektórych to norma.

ps.u niektórych mechaników to chyba trzeba być bardzo ważną osobistością,aby zrobili wszystko w pore
takie życie.
ODPOWIEDZ