Regeneracja maglownicy

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Regeneracja maglownicy

Post autor: baczek07 »

Tak jak wyżej napisałem potrzebne mi są namiary na firmę która zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych(oczywiście w naszej okolicy)
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Regeneracja maglownicy

Post autor: Pelikan »

Regenerację maglownicy robiłem miesiąc temu. W okolicy Ostrołęki najbliższy zakład jest w Ciechanowie tel. 0236738932, ale długi czas oczekiwania i trzeba pojechać do faceta lub zawieść maglownicę. No i dość drogo, w porównaniu do innych zakładów które sprawdziłem. Mi się spieszyło i z polecenia od znajomego z Wa-wy dostałem namiar na firmę Łoskot http://maglownice-regeneracja.pl/ tel. 795 104 208. Właściciel bardzo konkretny, zamawiasz maglownicę i płacisz przy odbiorze. Jeśli mają gotową kurier przywozi na drugi dzień. Może się okazać, że właściciel jest zainteresowany Twoją zużytą maglownicą, wówczas odkupi ją od Ciebie. W moim wypadku tak było. Zregenerowana maglownica z gwarancją kosztowała mnie 600zł.
Dico
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2010, 17:38

Re: Regeneracja maglownicy

Post autor: Dico »

Odświeżam temat i dołączam się do pytania. Google nie pomaga.
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Regeneracja maglownicy

Post autor: tommi »

http://maglownica.com/ robiłem 3 lata temu, odpukać mam spokój.
Dico
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2010, 17:38

Re: Regeneracja maglownicy

Post autor: Dico »

Dzięki za szybką odpowiedź. Obadam :)

Wysyłałeś za pośrednictwem mechanika? Którego? Bo ja nie mam za bardzo możliwości wymontować i samemu ją wysłać.
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Regeneracja maglownicy

Post autor: sergio »

Ja robiłem maglownicę w moim autku 3 miesiące temu. Zaprowadziłem samochód do Malonów , wyjęli i wysłali sami - mają jakąś sprawdzoną firmę bodajże z Łodzi. Autko odprowadziłem w poniedziałek rano , a w czwartek było już do odbioru , z zamontowaną maglownicą po regeneracji.
ODPOWIEDZ