Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Post autor: zuko »

Witam, mam do Was pytanie, jeżeli pracowaliście na myjni samochodowej w Ostrołęce, to którą najbardziej polecicie, a którą odradzicie (prosiłbym o podanie miejsca myjni - ulica). Z góry dziękuję.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Post autor: hempgru »

osobiście polecam ta nową na obwodnicy ; )
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Post autor: Infom »

zależy o jaką myjkę Ci chodzi czy ręczną czy automatyczną?

jeżeli o ręczną to na obwodnicy jest najlepszą myjką , na prawdę jak na razie dobrze czyści auto gdzie później nie widać białego nalotu na lakierze samochodu jak to ma miejsce po umyciu na konkurencyjnych myjakch
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Post autor: Qrzysio »

Ja myję na Car Service lub Benzol (automatyczna).
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Post autor: przeklinak »

mi podoba się w Targorze koleś myje tam sam jak coś jest niedomyte to poprawia a na koniec włącza maszynę która suszy auto
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Która myjnia samochodowa jest najlepsza?

Post autor: zuko »

Chyba mnie nie zrozumieliście, chodziło mi o pracę, jak się pracuje, czy dobrze płacą, jak tam jest, bo tak to myję sobie sam jeszcze lepiej autko i jak chcę tylko chciałbym podjąć się pracy i tu moje pytanie która jest najlepsza, a co do myjni na Westerplatte (obwodnica) przy ryneczku to nigdy tam nie pojadę, byłem i znajomy robił, sam mi odradził, w jajo robią pracowników i codziennie nowe ogłoszenia były że przyjmą do roboty na myjni także tej myjni unikajcie.
ODPOWIEDZ