MECHANIK INSTALACJI GAZOWEJ W OSTROŁĘCE

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
xxxxzzzz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2011, 16:23

MECHANIK INSTALACJI GAZOWEJ W OSTROŁĘCE

Post autor: xxxxzzzz »

Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników aut wyposażonych w instalację gazową przed warsztatem który NIBY naprawia owe instalacje przy rondzie na UL.Stacha Konwy (NA wlocie do miasta od strony Olsztyna pierwsze rondo i po lewej).wielki pech chciał że udałem się do niego bo miałem problemy z gazem mianowicie co pewien czas paliło mi bezpiecznik który chroni komputer sterujący i auto gasło na gazie.Gość po sprawdzeniu uznał że ten model instalacji musi mieć większy bezpiecznik. założył go (a jak się później okazało z 10 na 15!!! )coś tam jeszcze pogrzebał i zainkasował należność(oczywiście nie wziąłem żadnego paragonu czy pokwitowania) a ja pojechałem do Katowic i w połowie drogi zgasło auto. Tym razem bezp. wytrzymał przepięcie ale komputer sterujący już nie!! spaliły sie w nim ścieżki i przekaźniki .Myśle że to mogło być też zamierzone działanie abym znów udał się do niego :evil: mam tylko nadzieję że uda się go jakoś polutować bo nie da się dokupić nowego.I tak przez takiego niekompetentnego i nie fachowego człowieka mam spory problem i kilka stówek do tyłu!! :cry: Niech moja historia będzie przestrogą że przed udaniem się do jakiegokolwiek warsztatu trzeba najpierw popytać się znajomych lub poczytać fora internetowe.Pozdrawiam.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: MECHANIK INSTALACJI GAZOWEJ W OSTROŁĘCE

Post autor: pudeleQ »

Myślę, że nie tylko ścieżki się popaliły ...
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: MECHANIK INSTALACJI GAZOWEJ W OSTROŁĘCE

Post autor: _RAMZESEK_ »

Dlatego z gazem ludzie z Ostrołęki jeżdzą w sprawach autogazu do Łomży, sa tam na prawde istni magicy w tej dziedzinie...
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
ODPOWIEDZ