Przyciemnianie szyb - zupelnie nowy watek

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Przyciemnianie szyb - zupelnie nowy watek

Post autor: legolas »

Witam.
Wiem, ze powtarzaly sie tego typu watki juz na forum, bo korzystalem z opcji 'szukaj'.
Zakladam nowy watek, gdyz odpowiedzi na swoje pytanie nie znalazlem.

Mianowicie, chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna przyciemnic w Ostrolece szyby boczne, zarówno przednie jak i tylne + tylna profilowana w taki sposob azeby koszt takiej operacji nie przekroczyl 300zł. Wiem, ze istnieje mozliwosc wykonania tej uslugi w granicach wspomnianej przeze mnie kwoty. Nie interesuja mnie zadne faktury sni atestowane folie itd, gdyz przewiduje jedynie bardzo niewielkie przyciemnienie.

Prosze w miare mozliwosci o konkretne odpowiedzi, mile widziane namiary (Grabowo i inne profesjonalne firmy odpadaja gdyż CENNIK OSTROLECKICH FIRM PRZEWYZSZA NIERZADKO CENNIK FIRM Z MIAST O WIELE WIEKSZYCH NIZ O-KA) ;)

Dziekuje, pozdrawiam.
seba88
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2011, 15:50

Re: Przyciemnianie szyb - zupelnie nowy watek

Post autor: seba88 »

Witam mam kontakt z człowiekiem który przyciemnia szyby, sam przyciemniałem u niego wszystkie szyby w passacie b5fl i robi to naprawde ładnie i bardzo tanio jeśli interesuje cie kontakt z nim to odezwij się na mój numer 886682056
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Przyciemnianie szyb - zupelnie nowy watek

Post autor: hunter »

wrzuć zdjęcia, chętnie ocenie ;)
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Re: Przyciemnianie szyb - zupelnie nowy watek

Post autor: kropek19 »

nie warto , policja jest teraz bardzo na to uczulona. zaraz karzą zrywać folie lub tez zabierają dowód. A nie ma takiej folii która spełniałaby wymogi przepuszczalnosci . więc nie ma co wierzyć w to co mówią ze jakieś folie są dopuszczalne na przednich bocznych. szkoda kasy na przednie boczne no chyba ze ma sie znajomych w policji ;) mi akurat udało się przejeździć ponad rok ale gdy stał radiowóz zawsze szyby w dół :)
ODPOWIEDZ