Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
adii11
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2011, 17:01

Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: adii11 »

Witam :D
Mam pytanko przymierzam się do wymiany rozrządu w ASO w serwisie Oplu , jak jest w naszym Ostrołęckim serwisie OPLA , bo z tego co się słyszy w niektórych serwisach to aż głowa boli ,czekam na wasze komentarze , kto ma jakie spostrzeżenia . :idea:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: Qrzysio »

Cenowo na pewno nie tanio, ale na jakość usług nigdy nie narzekałem.
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: Stacja-NET »

Polecam kupić części w sklepach internetowych, a wymianę zrobić w ASO w Warszawie lub gdzie Ci pasuje.

Ja robiłem w ASO w Płońsku.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
MARIANX
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2011, 14:37

Re: Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: MARIANX »

Ja tam serwisuje swojego Opla tylko w ASO i jeśli chodzi o serwis w Oskarze to jestem bardzo zadowolony. Można tam trafić na usługi tańsze na oryginalnych częściach i niż stosować jakieś zamienniki. Ostatnio w swojej Astrze wymieniałem olej i filtr za 200zł. A poza tym mam gwarancję na naprawę. TO CHYBA NIE JEST DROGO ?!!!
ladnachata
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:11

Re: Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: ladnachata »

Gwarancję na wymianę oleju?? Za wymianę w Astrze oleju i filtra zapłaciłem 80 zł mam fakturę więc i gwarancję:DDDD
Fajnie jest być idiotą...
Zwłaszcza jak nikt nie patrzy...
Ladnachata.com.pl
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: pudeleQ »

MARIANX, 200 zł już z filtrem i olejem? Jeżeli tak, to bardzo dobra cena jak na ASO.
adii11
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2011, 17:01

Re: Serwis Opla przy ul. Traugutta 59

Post autor: adii11 »

A jakę koszty za wymianę i części oryginalne płaciliście w ASO Opel , jak wiadomo jak stać cie na konia to powinno cie też stać i na siano . z tym trzeba się liczyć , dobrze jeśli chodzi o gwarancje bo 2 lata to duży plus przy wymianie rozrządu kompletnego , cenowo nie całe 1600 bez pompy wody . COŚ ZA COŚ
ODPOWIEDZ