Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Adrian0027
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2013, 21:30

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: Adrian0027 »

Że tak powiem, strojenie po sondzie szerokopasmowej jest najlepsze, aczkolwiek robić to musi ktoś kto pojęcie o tym ma;p ba żeby oni potrafili wystroić po OBD to już by dobrze było xD ja tam po doświadczeniach z ostrołęckimi gazownikami nabyłem kable do instalacji i sam sobie powoli na trasie auto zestrajam. po korektach obd właśnie.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: pudeleQ »

Ja tak samo. Tylko na korekty wystroisz jedynie w pętli zamkniętej, w pętli otwartej trzeba patrzeć na lambdę, żeby miała wartość taką samą jak na benzynie. Szerokopasmówka jednak jest niezastąpiona.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: Bart3kk »

Odświeżę temat odnośnie lpg. Gdzie w Ostrołęce najlepiej tankować gaz do auta? Nie chodzi o cenę lpg ale jakość paliwa :)
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: oueah »

Lotos Optima od 2 lat i nigdy się nie zawiodłem, wiec polecam z czystym sumieniem.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: zuko »

el_loco pisze:Zgadzam się z _ramzesek_ - jedź do Mac-Rob w Łomży. Kilka miesięcy temu założyli mi instalację w nissanie - zero problemów. Najlepiej jest przy dystrybutorze - zbiornik do pełna tankuję za 80 pln...
Jaka pojemność butli? bo ja do pełna zalewam za ~98 zł...
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: Bart3kk »

Też założyłem w Łomży gaz dwa miesiące temu no i śmigam i się micha cieszy :) już nie trzeba dorabiać rudego złodzieja,choć cena gazu u nas jest droższa o 30 gr niż w Warszawie na statoilu ;p butlę mam 42 l, wchodzi gazu ok. 33-34 l ,więc pełen bak za 80-85 zł :D :D polecam każdemu niezdecydowanemu LPG :)
pele
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 20 wrz 2012, 11:38

Re: Instalacja gazowa w samochodzie - gdzie założyć?

Post autor: pele »

Witam
A to o polecanej firmie z Łomży: http://www.youtube.com/watch?v=8GciQlhLOZk
ODPOWIEDZ