regeneracja maglownicy

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
jocker102
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:32

regeneracja maglownicy

Post autor: jocker102 »

witam gdzie w ostrolece wykonują regeneracje maglownicy chodzi dokładnie o peugot306
inter
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2011, 19:39

Re: regeneracja maglownicy

Post autor: inter »

kolego w ciechanowie jest starszy pan co regeneruje maglownice na ulicy gostkowskiej 68 tel. 23 673 89 32
robi to solidni polecam. W oce jeszcze raczej nikt nie regener.
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: regeneracja maglownicy

Post autor: ScYpIoL »

Ja chciałem u siebie w mitsubishi zregenerować. Był lipiec i ten Pan z Ciechanowa chciał mnie umówić na wrzesień. Poza tym ceny kosmos. Jakbym przywiózł samą maglownice to ok 900zł najmniej. Więc sobie odpuściłem. Orientowałem się w tym temacie i polecam fachowców z Łodzi. Cena ok 450zł jak przywieziesz lub wyślesz im sam magiel. Ale jeśli przyjedziesz do nich to demontaż i montaż kosztuje dodatkowo 120 złotych. Dodatkowym plusem jest to że rano przyjeżdżasz do nich w 3-4 godziny masz zregenerowany w zamontowany magiel. jeśli chcesz kontakt to poszukam i dam na forum ;]
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: regeneracja maglownicy

Post autor: skutekk »

to ja juz bym wolal jechac do ciechana zostaiwc maglownice i potem po na jechac spowrotem niz gonic do lodzi. koszty przejazdu i montarzu wyjda porownywalne w jednym i drugim przypadku. A przynajmniej blisko i z reklamacja by wyszlo taniej.
inter
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2011, 19:39

Re: regeneracja maglownicy

Post autor: inter »

w ciechanowie regeneracja zazwyczaj mieści sie w cenie około 600-750 zł
o reklamacjach nie słyszałem zeby coś spartaczyli więc warto zaryzykować
natomiast o łodzi jak najbardziej po 4 m-sc od regeneracji uszczelniacze padły i polał sie olej i koszta wracają. pozdrawiam
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: regeneracja maglownicy

Post autor: ScYpIoL »

być może ale jeśli w inter-carsie nowa(tzn regenerowana) miała mnie kosztować 880zł to nie było sensu sobie du** zawracać Ciechanowem :D
ODPOWIEDZ